Srpen 2015

,,Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy."

18. srpna 2015 v 21:35 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj. :)
Vím, že jsem se dlouho neozvala a vy jste asi nejspíš rádi. :D
Pokusím se tento článek projednou zkrátit.
Kecám. :DDD
Ne. Fakt se pokusím, popravdě nějak nemám náladu na to se nějak vypisovat. V článku o dovolené jsem psala o tom, že jsem byla v Orlických horách, bylo to tam super, počasí skvěle vyšlo a měla jsem tam kamarádku, se kterou jsem do rána seděla na houpačce a koukala na hvězdy. Povídaly jsme si,smály se,prostě pohoda jak má být,čím víc jsem starší, tím víc si uvědomuju, že čas, který máme je neskutečně vzácný.. ať zrovna prožíváme špatné či dobré chvilky, měly bychom všechno prožívat naplno a pamatovat si každý okamžik, protože všechno utíká neskutečně rychle a za pár let už nebudeme mít tolik volných chvil pro sebe nebo pro své kamarády.. Je tolik věcí na světě, krásných věcí, které můžeme zažít, proto se nezdráhejme, připusťme si veškeré emoce, protože věřím tomu, že , i přes to špatné, nakonec budeme děkovat.
Strašně jsem se nad tím zamýšlela, protože ty hezké věci vždy trvají strašně krátce, uteče to, a pak zůstane jen vzpomínka, někdy i depka, protože už není to krásné, co bylo. Je důležité se upínat a prožívat, vnímat každý okamžik a nechat ho prostupovat celým tělem, celou myslí, celým srdcem, protože všechno co z nás nakonec zbyde budou vzpomínky.
Ale už dost ema :D
Přejdeme k těm Orlickým. Nějak se o tom nebudu rozepisovat, přidám jen pár fotek. :) Mimochodem, poprvé jsem vyzkoušela bobovou dráhu, bylo to úžasné, sice jsem byla vyklepaná a chtělo se mi zvracet, ale až jsem to vyzkoušela tak jediné , na co jsem dokázala v tu chvíli myslet, bylo nic. :D A nemyslet na nic je v dnešní době snad dar. :D :)
Týden na to jsem odjela do Tasova. Viděla jsem spoustu lidí po dlouhé době. Byl to trošku chlastací týden, za což jsem docela vděčná, i když nepiju, ale byla sranda. :D Mám neskutečně moc fotek...hlavně strašně moc selfíček, protože devět lidí se na jednu fotku hrozně špatně vydá :DJinak věc, se kterou se vám musím svěřit.
Jak jistě víte, je mi 16 let a předevčírem se mi stala opravdu zvláštní věc.
Ztratila jsem se v obchoďáku. :D Byla jsem s mamkou nakupovat a měla jsem telefon u ní v kabelce, protože já nemám na kalhotech kapsy. A my jsme nemohly najít auto, tak jsem mamce řekla, že se vrátíme tou cestou k tomu výtahu, kde jsme přijely a tím pádem se objevíme u toho vchodu kterým jsme přišly a auto najdeme. :D snad komprendujete. takže jdeme a teď mamka že si ještě pro něco jde a že ať vyjedu eskalátorama nahoru a at počkám, že přijde. :D no jenže já čekám, furt čekám a mamka nikde. :D tak už jsem byla docela nervózní, protože jsem čekala celkem dlouho, takže jsem vymyslela, že někomu řeknu, jestli bych si od něho mohla zavolat.
Lidi jsou dneska opravdu nedůvěřiví, je mi hrozně líto dnešní doby.. opravdu ano. a to nejhorší na tom je vědomí, že za pár let tomu budeme říkat staré dobré časy..
Oslovila jsem babičku s dětma, vypadala mile, poslala mě do prdele, řekla jsem jí, že mám prosbu, že mám telefon u mamky v kabelce, že jsem se jí ztratila a jediný co mám je igelitka s oblečením a vodu. Tak hrubě jak se ke mně zachovala...bylo mi z toho do breku.
Je mi špatně z toho, jak to dnes na světě chodí..
takže jsem vletěla do obchodu , kde jsem svou story převyprávěla prodavačce a ona mě poslala na informace, tak jsem šla dolů k albertu na informace, tam mě poslali přímo na informace toho OC. takže tam jdu a teď jsem se zastavila u nějaké kavárny, protože na kraji seděli cigáni.
nevím, jak jste na tom vy, já rasista nejsem.
šla jsem za nima je požádat a ještě že jsem tak udělala, protože mě zaslechla jedna servírka, cigáni mi řekli že nemají kredit (překvapive.:D) a ted ta servírka tak zvláštně koukala, tak jsem šla k ní, říkám jí,co se mi stalo a od ní jsem teda zavolala mamce. Počkala jsem na ňu u toho jednoho obchodu s oblečením , dostala jsem seřváka jak sviňa :D ona mě prý všude hledala a nemohla najít, tak mě šla nechat vyhlásit rozhlasem, jenže ten já jsem vůbec neslyšela..
dobrý ne. :D a to si ze mě pak dělala ještě srandu, že jsem to určitě udělala schválně,abych měla co psát na blog. :D
no a jinak mi zítra přijede moje Lexinka.nebo respektive my si pojedeme pro ňu a pak se stane jedna neuvěřitelná věc, o které vám napíšu asi až na konci prázdnin :D
mějte se opravdu přenádherně a važte si krásných chvílí, protože si jich moc nedopřáváme.
mějte se famfárově. :)