Červenec 2014

27.července - přechod z Vajouška na Lenouška

31. července 2014 v 18:20 | Baruš |  ..my craps..
Helou Bejbes ! :)

Nyní vám píšu z nového notebooku,který se mi do rukou dostal 27.července.
je to Lenovo a musím říct,že je teda naprosto ideální. do školy je naprosto perfektní,protože se na něm rychle a dobře píše,má podsvícenou klávesnici a hlavně je tenký a lehoučký.
fakt dobrej kup. - teda spíš nekup :D :D
Vajo mi bude chybět a chybí pořád, byl to moj první snoubenec :3 ale holt už nefungoval.
byla to ale stejně klika jako prase,že jsem na reklamaci byla dva dny před koncem záruky a pak mi přišel mejl,že mi ho vymění.
Ten lenovo je teda červený,já jsem měla vybranou původně černou s oranžovým, ale nakonec to vůbec nevadí,není to žádná křiklavá červená, je taková pěkná,jednoduchá. :)
Need for speed a Tomb Raider mi fungujou perfektně,neseká se to,vypadá dobře..takže pohoda. :)
Ale co je nejvíc teda parádička, že je to notebook a tablet společně,protože má dotykovej displej,neodráží se a do pytle je to FULL HD ! :D
No a teď,abyste si nemysleli,že vám píšu jen proto,abych se pochlubila jak mám super život :D:D:D tak vám chci oznámit,že moje aktivita na blogu se nehodlá zlepšovat, takže pokud si mě někdo chcete smazat,udělejte to hned. ;)
A teď k tomu příběhu o kterým jsem se zmiňovala - myslím,že do poloviny srpna se ho dočkáte určitě, už to mám napsaný,teď to ještě přepíšu do počítače - což chce samozřejmě čas ,který opravdu není na mojí straně. - a můžete si počíst. :)
Tak se mějte famfárově ! :*

Spike je borec! :D

9. července 2014 v 20:05 | Baruš |  ..my craps..

Ahoj ! :)

Jak se máte?
Já celkem fajn, i když vzhledem k tomu,že jsou prázdniny tak ztrácím pojem o čase a hlavně se začínám nudit. :D nejvíc mě štve,že ty prázdniny strašně rychle utečou.
dneska odjíždíme na Moravu,moc se těším, konečně se odreaguju a hlavně se naučím chodít zase brzo spát, protože poslední dobou chodím spát za svítání :D
naštěstí vstávám okolo druhé a ne okolo pátý,jak jednu dobu loni o prázdninách. :D
taky mám na reklamaci mého snoubence Vajouška,kterýho chci fakt už zpátky, páč mám z toho depku,sice doma máme víc počítačů a táta mi donesl noťas z práce,ale stejně prostě... to je moj Vajda no. :)
předevčírem mamka donesla ten velkej řeckej jogurt,kterej koupila v Lidlu - řeckej týden. :) tak jsem do toho nacpala med a nektarinky a fakt žůžo labůžo :D

Popravdě už nevím co mám psát. Zase moc novinek u mně není. Už jsem uvažovala o tom že si vezmu k srdci rady co mi napsala moje sb Luss o tom,co mám přidávat na blog, jsem jí za to moc vděčná,protože jsem fakt nevěděla. takže jak se vrátím z Moravy tak určitě něco z jejích rad využiju. :)
taky už mám rozepsanou jednu jednodílnou povídku,tak až ji dopíšu,tak ji sem určitě dám, není to nic extra dlouhýho,ale aspoň nebudu pořád psát svoje nudný výlevy a taky jednou přidám i něco jinýho. :D
Jinak mám nový Aladinky ^^ (nejsou to tyhle konkrétní,jen abyste věděli,o jaký jde kalhoty.)
dostala jsem na ně 4000,doufala jsem,že mi aspoň dva a půl zbydou :D no hovno koupila jsem troje kalhoty a nechala tam tři a půl tisíce,takže mam fakt radost z toho. :DD zbytek asi vrazím do svojí první pořádné a jediné peněženky,protože se o svoje věci neumím starat a jelikož už mám občanku,kterou jsme po třech měsících s mamkou konečně vyzvedly long story - tak už bych mohla začít být trochu zodpovědná.
teď zas nemam kartičku pojištěnce,naposledy jsem ju měla na Moravě když jsem byla u Terky a teď ju zas nemůžu najít :D fakt už bych se sebou měla začít něco dělat,nic u mě nevydrží,všechno buď zašantročím nebo ztratím. :D
no nic,dost už. :D
Jo a ještě něco :D James Marsters je fakt neskutečnej zpěvák ^^
Tak papík ! :)
Mějte se famfárově ! :*