Červen 2014

,,Stejně to tu strašně smrdí." ,,Vážně? V chlapeckých šatnách. To nedává vůbec žádný smysl."

27. června 2014 v 1:03 | Baruš |  Videos
To me fakt dostalo :DDD -> Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici. Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí. Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu - strašidelně pomaloučku. Je mu to divný, ale auto je auto, takže si naskočí. Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedí! Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá do pohybu. Chlápek sedí vyděšenej k smrti a nemůže se pohnout. Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč. Pořád se ohlíží a zastaví se až v nejbližší vesnici. Tam najde hospodu, zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a tu historku vypráví. Všichni jsou z toho odvařený a litujou ho, obdivujou. Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si grog a rozhlížej se kolem. A v tom jeden povídá druhýmu: "Hele, vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili?"
úžasná písnička. :)

Soul.

23. června 2014 v 23:37 | Baruš |  ..my craps..
I've been thinkin'.
Abyste věděli - spousta z vás to už ví -> já tak trochu ujíždím na fantasy seriálech .little bit.
tak trochu .. spíš trochu moc :D
a tak nějak to prožívám víc než je zdravý..víc než bych vůbec měla.
ale zas na druhou stranu mě to nutí přemýšlet o spoustě věcech co se dějí...
Víte,když jsem sledovala Supernatural, Sam ztratil duši a na všem mu přestalo záležet, v Buffy zase Angel našel pravé štěstí a o duši přišel,takže z něho byl najednou tvrdej zlej upír vyžívající se v mučení,v krvi,ve vraždění a tak dál...
A tak mě napadá.. že bez duše jsme asi někdo jiný,někdo cizí.. s duší jsme to my a bez duše naše pravá podstata je fuč a zůstane jen schránka?
..Já nevím,docela dost nad tím přemýšlím,ještě jsem nad tím nepřemýšlela asi dost,abych to byla schopná napsat..
zajímá mě odpověď na spoustu věcí co se na světě dějou,ale kdy ty odpovědi přijdou? kdy zjistím pravdu? až zemřu?
dřív asi ne.. co bude vůbec po smrti? moje duše opustí tělo a stane se z ní anděl strážný co bude zeshora koukat na svoje příbuzný a zabraňovat jim v blbostech? nebo budu čekat až se zas budu moct zrodit? ..zas na druhou stranu člověk nemůže ztratit duši protože ta v podstatě schránku pohání ne? jako v astrálu,člověku vystoupí duše těla a schránka je kaput.
ale jak vysvětlíme třeba vrahy? logický vysvětlení je,že se jim něco pomotalo v kebuli... podle některých duše v nás vzbuzuje city,vinu,výčitky..
proto nejsem schopná zabít třeba štěně? ..protože mám duši? Kdybych duši neměla,to štěně bych bez ostychu a vyčitek zabila?
Život je těžký,většinu věcí, co vidět máme,nevidíme. Jsme schopni to vidět,ale vlastně nejsme.
,,Ty snad nemáš duši" je dost oblíbená věta spousty lidí.
ale ví vůbec , co to znamená? a dozvíme se to někdy? jak to vůbec vypadá? popisují to jako bílou zářivou kouli která nám pohání tělo,umožňuje jeho funkčnost,je-liž pravda?
Kdovíco je pravda. Zajímalo by mě,jestli se někdy dozvíme,jak to vůbec je.
jakože duše v nás vzbuzuje to dobrý a když ji nemáme jsme ti špatní? ale co je teda skuteční? kdo jsme ti skuteční my?
Vím,že bych neměla ty seriály brát jako příklady,měla bych to brát jako něco co vůbec neexistuje,co je vymyšlený,ale hodně lidí co si prošlo klinickou smrtí prohlašuje,že viděli svoje tělo.
napsal o tom dokonce knížku ten chlap, už nevím jak se jmenuje,ale je to život po životě,kdy dělá rozhovory s lidma co si tím prošli a opravdu se viděli jak tam někde leží.
no ale co se snažím ze sebe dostat je to, ježíši jsem fakt zmatená,myslela jsem že převést svoje myšlenky sem bude jednoduchý,ale pravda je ,že to je daleko těžší,než uvažování o tom.
že když jsem koukala na Buffy, Angel měl duši a city a staral se a nikomu by neublížil, a miloval....
když ji ztratil tak byl bezcitnej,zlej,ubližoval a byl prázdnej..žádná láska,nenávist,jen touha po krvi,po mučení...
Giles pak Buffy vyčítal,že ho Angel mučil a ona je přesto s ním..
Takže co...Angel s duší a Angel bez duše - jsou to dvě různý osoby nebo ta duše jen zabraňuje pravýmu já?
Giles nemůže Angelovi odpustit,že ho mučil,zas na druhou stranu Angel s duší by to neudělal...
Já fakt nevím...uvažuju nad čím dál víc, z Angela jsem vzala příklad,abyste si trochu dovedli představit to,nad čím uvažuju já,ale nevím,jestli jste mě pochopili,protože jsem to na začátku psala zmateně,ale přijde mi,že ten článek se proměnil v úplnej bordel něčeho,co se mi odehrává v hlavě,ale nedokážu to pořádně dostat ven tak,jak bych chtěla.
Až mě z toho bolí hlava..
no nic.
měla bych si pořídit deník.


,,Dej to pryč! Dej ten hnusnej chlast jinam!" ,,No tak!" ,,Jdi pryč! Cítím se, jako by se mi do pusy nastěhoval mokrý pes a měl tam štěňata."

21. června 2014 v 14:48 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj !
Už jsem se musela ozvat,protože zítra už by to byl zas měsíc,co jsem se ozvala naposledy.
Já nevím,co se to se mnou děje, ale když já fakt nevím co psát :(
Třeba nějaký články o něčem? :D Já fakt netuším,vždycky si řeknu,že další den něco napíšu a už to budu dodržovat aspoň dvakrát do týdne jeden článek. jde mi o to že ty články by mě aspoň donutili nekašlat na affs,protože na vás kašlu. a fakt mě to mrzí,ale já se prostě nějak nemůžu přinutit...
Nechci se vymlouvat na školu,protože ta v tom nehraje roli. Já jsem prostě a jednoduše strašně líná a vůbec se mi nechce.
chtěla bych být poctivé sb,opravdu ano a upřímně se vám omlouvám a slibuju že se to pokusím spravit.
každopádně děkuju těm,co si mě ještě nesmazali, že si mě nesmazali.
to trochu nedávalo smysl :D
no nic vypadá to že se vrací stará báža. :D
tak abych vám ten článek nezaplácla jen kecama o tom jak jsem hroznej lenoch,tak vám napíšu i něco ze svýho nudnýho života.

Takže zaprvé, víte,že Angel a Buffy byli fakt spolu úžasní? ..Když se nad tím zamýšlím,je opravdu škoda, že to s Buffy a Angelem dopadlo tak,jak to dopadlo.
no co,už je to tak jak to je,uklidňuju se tím, že je to jen seriál,abych nebrečela. :D
ale zas...Angel byl mladej a hezkej jen prvních pár let, jak pak zmužněl a zestárnul už tak pěknej nebyl :D
no dost o těch dvou. :D
minulý týden o víkendu tu byla rodinka z Anglie. abych vám to trochu objasnila, je jich pět, dva rodiče,dvě dcery a syn.
nepřijeli všichni,přijeli jen staří s mladší dcerkou a s přítelem od jejich starší dcery.
teď nevím jestli mě komprendujete :DD
Dorazili v nedělu někdy po půlnoci a odjížděli další den okolo poledne,aby Palo stihnul autobus na Slovensko.
Nejvíc mě dostalo,když jsem ráno vstávala do školy a oni měli otevřený okno v kuchyni a dvě okna v obýváku a Palo chudák zachumlanej celej do peřiny, jen vlasy mu lezly :D Tvrdil,že si to nepamatoval,ale já myslím,že ta zima ho probudit prostě musela. :D
No a týden před tím jsme jeli na Moravu,protože jsme měli dělat cukroví na oslavu našej vzdálenejší rodinky. :D
vezli jsme si jen polotovary,protože v autě by se nám to hotový rozteklo a byl by z toho blivajz a v P. jsme to dělaly s mamkou až do čtyř do rána. Já jsem z toho byla tak unavená a v prdeli že jsem usnula skoro ve stoje.
takhle unavená jsem snad ještě nikdy nebyla :D
mimochodem v té agónii když už jsem hajala v postýlce mě tak napadlo,že většina dobrejch věcí začíná na s mám teda zatím jen tři :D ale - sex,spánek,sprcha.... doplníte mě někdo? :D
no nic asi už budu končit,protože mám pocit že píšu akorát nesmyslnosti. nějak se do toho psaní nemůžu dostat.


Mějte se famfárově ! :*