Březen 2013

Chtěla bych dneškem skončit.

25. března 2013 v 0:50 | Baruš
...Nevím,proč jsem si vůbec dělala nějaké naděje,vlastně ani nevím,proč to píšu...asi proto,že už to nemám komu říct,nemám se komu vyzpovídat,protože mám pocit,že mě nikdo nechápe.
Mám pocit,že jsem zůstala úplně sama..
Cítím se strašně,jako kdyby mi nikdo nerozuměl,jako kdybych všem jen ubližovala..
Nejradši bych se zahrabala někam pod hlínu nebo úplně zmizela. Nechápu,jak jsem mohla čekat podpou a pochopení od někoho,kdo to stejně neudělá,kdo je moc zaneprázdněn,než aby si mě vyslechl. sama vím,že nejhorší ze všeho je,že se mi dostane zase jen lži..vždy jen lži.. já nevím,proč se mi musí lhát,jako kdybych to nepochopila...vím o tom,vím,že se mi jí zase dostane.. a co já zmůžu? Nic.
Často se od lidí dozvídám : ,,Ty jsi chápavá,ty jsi upřímná,vím,že bys to pochopila,vím,že mi pomůžeš.." Tak proč,když dojde na lámání chleba,dostane se mi akorát lži? Nechápu,jestli něco dělám špatně a nebo jestli je to mnou.
Že jsem prostě nic?
Chtěla bych to hodit za hlavu,jenže to nejde,nemůžu zapomenout na to,co se stalo..nechci si připustit,že já nejsem ten nejdůležitější člověk,myslela jsem si,že ano..ale zjistila jsem,že to tak není. Trhá mi srdce,že mi musíš lhát,místo toho aby se mi dostalo pravdy.. a to si říkáš upřímný člověk? ..Ztrácím k tobě důvěru,nevím,co jsem si myslela,asi si nerozumíme tak,jak jsem se domnívala. Mrzí mě to a ničí mě to. Ale to tobě je jedno....

papa.:*

19. března 2013 v 16:35 | Baruš |  Videos

ZASE?! ZASE?!

11. března 2013 v 15:45 | Baruš

ZASE JSEM PROŠVIHLA NAROZENINY BLOGU....

Nechápu,jak to mému miláčkovi můžu udělat. Mám blog přesně od 7.3.2010 a ještě ANI JEDNOU se mi nepodařilo si přesně vzpomenout a napsat článek přesně ke dni, kdy se můj blog "narodil".
JE TO MOŽNÝ?
NENÁVIDÍM SE!!
Miluju svůj blog a vážně bych mu někdy chtěla dopřát aspoň jeden jediný den,kdy si vzpomenu,že má moj Mišulda narozeniny!
Tak proč na to pokaždé zapomenu?
Ještě ani jednou jsem si nevzpomněla včas, a to ho mám už...jak dlouho? :DD
Čtvrtý rok?
Je to možné? Počkat to asi ne,ne? :D Jdem počítat.. :D roku 2010 7.března jsem zveřejnila svoj první článek, poté březen roku 2011,který jsem teď kontrolovala a mám dojem,že to jsem na narozeniny blogu zapomněla úplně. Rok 2012 , to jsem psala 11.3. 16:11 ..tyjo jsem na toho jedenáctýho nějaká ujetá,což? :D Takže z toho vyplývá,že mám blog opravdu celé čtyři roky:) Krása. :)
No a přesně rok poté,jen o pár minut dřív,píšu ZAS článek o tom,jak jsem zapomněla popřát svému Bobešovi. Nesnáším se za to,snad si příští rok vzpomenu a u blogu vydržím,nebo spíš doufám v to,aby blog vydržel u mně,protože to už bude mému Bobešovi krásných pět let a to si nemůžu nechat ujít. :) Díky,že jsi,blogu,naučil jsi mě spoustu věcí a já si toho vážím strašně moc,poznala jsem tu skvělé lidi ale hlavně se tu můžu vypsat a vypovídat,když mám něco na srdci.. :) I když né vždy to dokážu zformulovat tak,aby to dávalo smysl. Nerozumím si.
A víte,co je nejvíce komické? 29.listopadu 2012 jsem přednastavovala článek o tom, že můj blog slaví čtvrté narozeniny,udělala jsem to,abych na to nezapomněla. Nevím,proč jsem to nakonec smazala,ale musím říct,že jsem za to ráda,protože pravdou je,že bych se teď asi styděla za ty nesmysly,co jsem tam v tom listopadu napsala ...doufala jsem,že si na to vzpomenu sama...ale zase jsem zapomněla.. Mrzí mě to,příští rok si vzpomenu.
Děkuju za to,že blog může existovat,vážím si blogu jako člověka,kterému můžu vše říct. :)
Vážím si i těch lidí,co čtou mé naprosto nepochopitelné a nesrozumitelné kecy .
Doufám,že s tím,že je blogísek starší,jsem i já vyspělejší :D
Mějte se krásně,ahoj :)

dneskáá zase bruslák,uvidíme, s čím se vrátím tentokrát :D

8. března 2013 v 15:54 | Baruš |  ..my craps..
NAZDAR !
JDU BRUSLIT!
JÁ SE ZABIJU!!
zase z toho nervím. a přitom jsem tam už jednou byla! :D
vyzkouším svoje nový brusle,protože ty kámoščiny se nenašly a naši mi koupili nový,protože chcou taky,abych bruslila :D..no,máme sraz o půl pátý na zastávce a já sedím s noutbukem na hajzlu a píšu článek a právě jsem na fejsu nějakýmu arabovi napsala místo ,,what about you" tak místo "you" jsem napsala "ju" :DDD OMG! :D
No hele, kecám zbytečný kecy a kdybych to smazala,cejtila bych se blbě že jsem vlastně na tom hajzlu seděla s tím,že vám napíšu a pak to zase smažu? :D jako byla jsem tady kvůli tomu článku dýl a pak ho smažu? :D trochu nepotřebný ne? :D
no a tak se mějte,já se jdu zabít! :D
ČAU ! :D

Páteční bruslení

4. března 2013 v 1:26 | Baruš |  ..my craps..
čauky. :)
to bruslení v pátek bylo naprosto ósm ! :))
sice mi to moc nešlo a celou cestu s M. jsem jí vyprávěla,jak se zabiju,ale nakonec jsem to docela zvládla, s tím mým spolužákem si naprosto rozumíme,ani bych nečekala,že se dáme zrovna my dva takhle dohromady,docela jsem se divila. poznala jsem i fajn kluky na tom brusláku a musím říct,že jsou naprosto úžasní:))) zvlášť ten jeden .. ^^ ten je úplně..no jsem z něho jednoduše hotová ! :D má krásný modrý oči a úžasný pohled. no a přítel od M. tak ten je taky úplně úžasnej,nejdřív mě učila bruslit M. to byly držky jakxviňa,počítaly jsme to a spadly jsme asi třicetkrát za tu hodinu, a to jako bezesrandy:D Vždycky jsem se to snažila nějak vybalancovat,ale nakonec jsme stejně řachly dolů takže to bylo kapku zbytečný..a pak ten její bójfrend,kterej mi to tak nějak osvětlil a myslím,že mi to pak šlo i líp. :) a nejlepčí bylo,když M. (jeho jméno taky začíná na M:D) bruslil vedle mně a M. mě držela za ruce,abych náhodou nehodila držku :)) :D sice mi to moc nešlo a ze začátku jsem se vůbec nechtěla vzdálit ani na kousíček od mantinelu,ale pak jsem se k tomu nějak dokopala a dokonce jsem dostala i pochvalu,že na to,že bruslím poprvé,mi to jde. což bylo sůůůůper!:D pak přišla ta horší část,když jsem jela s V. domů a jeli jsme normálně v šalině,nějak jsme kecali a my bydlíme od sebe přes silnicu,což jsem myslím už psala,no a já přišla dom a volala jsem M. jestli má ty brusle,co mi půjčila,prej nemá,tak jsem řekla akorát taťkovi,že jsem jí je asi prodrbala,práskla jsem za sebou dveřma a už jsem letěla na zastávku a projížděla jsem to tam,jestli jsem je nenechala na zastávce když jsme čekali na bus. no nenechali..takže brusle v hajzlu.. :( byla jsem z toho dost rozhozená a hlavně zklamaná sama ze sebe, ale M. to nevadí,protože ona je stejně nenosí..(což stejně není pořádnej argument:( :D)chtěla jsem jí koupit nový brusle,ale prej v pohodě,no tak aspoň že tak,je fakt skvělá.. :)) No, a dokonce jsem si o bruslu rozřízla pěkně prst,valila mi krev jak prase a K. mi pak říká : ,,Hlavně si shrň ty rukávy zase dolů aby sis náhodou neprořízla tepnu" Ono takhle to moc směšně nevyzní,ale já jsem v tu chvíli měla co dělat abych se smíchem neudusila. :DD
Modráky mám snad všude,ale ten největší zdobí můj loket. Ale stálo to fakt za to,už se těším,až půjdem zas,poznala jsem úplně skvělý lidi :))
Já jdu spát,dobrou :))