Leden 2013

Čečerečečééé..

30. ledna 2013 v 22:29 | Baruš |  ..my craps..
Zdárek!
Ják je?
Lidííí já jsem tak odhodlaná tý vole!! :) :D
Venku dneska bylo teplííííčko a rozhodla jsem se, že se zase vrátím ke své dlouholeté vášni,překonám svůj strach a zase sednu na kolo a budu jezdit.
Dneska jsem se zapomněla s Beníkem venku a chodili jsme v tom teplíšku asi hodinu,protože jsem si prostě nemohla pomoct,už abych měla koléško spravený! :)))
Ve škole nůůdex,ještě že je v pátek volno!!
Lidi já jsem tak nabitá ! :)))
A co vy? Co říkáte na našeho nového prezidenta? Já mu fandila, zaprvé je to moravák a zadruhé to není nějakej zkurvenej němec! :D
Milují svou zemi a nenávidím svou učitelku! No a jinak nevím,co bych vám ještě mohla říct! Zase vás nechci zatěžovat zbytečnejma kecičkama..
Příští tejden olympiáda. TY VOLE mně totálně hrábne! Ale kurva já to vyhraju nechápu jak je možný že mám tu nejlepší náladu světa ani chlast nepotřebuju!:D
Dneska ve škole byla dobrá prdel s Týnuš, ona má totálně zkurvený vlasy a já jsem jí udělala culíček,no vypadala jak debil. :D Jinak fákt už nevím! Tak se mějte.
Mír s vámi a sladké vysvědčení!
Já ho dostanu až v březnu:D
Bájec:)
Ty vole miluju turecký hošíky!! ^^ :3 !!!! :DDD
Jooo a abyste věděli, asi tak do odvolání neplánuju na blogu nic,co by vás mohlo uchvátit,protože nemám náladu,čas...nápady by sice byly,ale prostě kdy to mám dělat?! :-D
Takže až se všechno uklidní,tak pokecáme! :))
Mezitím se všem SB opravdu upřímně omlouvám, ale budu se na vás chodit fakt max.o víkendu,protože přes týden stihnu akorát tak hofno.
A teď padám chrápat,NAZDAR

Neseď doma triko vem ! ;D

22. ledna 2013 v 0:06 | Baruš |  ..my craps..
To je ta nejhorší a zároveň nejlepší písnička všech dob. Už,aby bylo zase léto! Mám krásné vzpomínky.:))) Jak se máte? Musím se k něčemu přiznat,článek jsem psala včera,dneska, v sobotu,ale nebyla jsem schopna ho zveřejnit. Já nevím,co vám mám říct,protože teď vůbec nemám čas,je toho hrozně moc. Jedinou známku,kterou mám jistou je asi příroďák,kterej se mi podařil vytáhnout na jedničku a hůdebka, což doufám bude dvojka s odřenýma ušima a nesmějte se!
Nevím,proč se v tý písničce zpívá ,,pri kompe" když ,,triko vem" je daleko lepší. :D
Musím říct,že ve škole záhul,ani nevíte,jak mě to ničí..:-/ Víkendy hrozně rychle utíkají. Dneska jsem byla naštvaná na celej svět,protože jsem psala poslední písemku z angličtiny, ze které mám mimochodem nádherných šest známek,všechno jedničky,z toho jedna trojka,která mi to kazí a do toho přibude ještě tahle kterou jsem asi totálně posrala.takže jsem naštvaná,protože mi učitelka řekla, že když budu mít jedničku,tak mi dá jedničku i na vysvědčení. No já čubka jsem se soustředila až moc a popatlala jsem celou tu gramatiku,která byla v tom testu samozřejmě nejdůležitější.. Takže supr. Pak ta olympiáda,s Baruš na tom pracujeme,ale není čas, z dvaceti témat máme tři a už je to sedmýho,budeme muset zabrat i když nevím,jak to budeme stíhat.. Jo a ještě něco,právě mám dežaví. -,-
Ale učitelka mi řekla,že to je škoda a že mi asi dá ještě nějakej test ^^ No tak snad, snad! :3
Pak jsem měla písemku z češtiny, na dvě známky, 1 a 2 a ze zemáku,to ještě známku nevím,ale nic slavnýho to taky nebude. No a zítra z němčiny,mám tahák,slovíčka neumím. Když já se to tak nechci učit. Hnusná dojčina,hnusná!
Taky se mi zdál bezvadnej sen, o kom asi:D no a on mi volal, že má jakýsi papíry na to,aby mohl na deset let do Evropy. Trošku poťapaný. Achjo.
Jak já na něj nechcu myslet :( Ale tím že provokuje mi ještě víc motá hlavu.
Na SBčka se podívám asi až ve středu,to mám krátkej den. Vážně se vám omlouvám,ale prostě já vážně nemám čas. :( Tak mi to odpusťte..

Pičničkáá :D

15. ledna 2013 v 16:19 | Baruš |  Videos
Pičničkááá od Honzíčka přes Véžu :DDD ..
Nííííc..:DDD
Jinak aktuálně : Ve škole na piču,nemít Vejunu tak jsem v hajzlu.
Mějte se krásně,papa:))

Som dead.

11. ledna 2013 v 19:07 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj !
Abych řekla pravdu,mám dost,tenhle týden mě málem zabil a ten příští nebude o nic lepší. Je toho moc,nic nestíhám,včera jsem šla spat v sedm,probrala jsem se o půl jedné a bylo mi tak špatně,že jsem blila jak amina,do toho jsem chytila zas rýmu a pravou ríku mám úplně ucpanou. Necejtím se zrovna nejlíp,ale snad to dám. Příští týden to bude haluz, zblázním se.
Přihlásila jsem se na anglickou olympiádu,nevím,co jsem to udělala..nechápu,jak jsem mohla tu pracku zvednout,ale prostě jsem to udělala.
Odvolávat už to nebudu. Je to až 7.února,ale já už nervím...
Uvidíme,no.
Tak držte pěsti ,mějte se krásně a skládejte básně:)))

Sedmého první dva tisíce třináct

7. ledna 2013 v 15:17 | Baruš |  ..my craps..
Jak bych popsala dnešní den...,achjo,fakt nevím.
Prostě hrůza.
Budu zkoušená ze všech předmětů,mám prodlouženou klasifikaci.
Nejsem v prdeli,mám na to a nebudu opakovat svoje chyby. :)
První hodinu byla matika,tyjo,no málem mi hráblo,jak jsem byla nervózní a kdyby mě V.nepodporovala v těch smskách tak jsem totálně v píči,jsem jí během dějáku pak napsala asi 10smsek,protože jsem to buď napsala špatně nebo jsem k tomu něco dodávala, nebo jsem prostě psala píčoviny.. :-D Šla jsem spát ve tři,jak jsem se bála toho dneška, zítra do čtyř,takže jsem hrozně hepy..Chcu to už mít všechno za sebou..zase mám motivaci:))))
Dostali jsme jakousi tabulku a měli jsme cosi počítat,no vůbec jsem to nevěděla, a neměla jsem ani páru,jak se to počítá,takže jsem psala úplný nesmysly..Měla jsem kliku,že to neznámkovala. a zítra písemka a já nemám tušení co to je a jak to mám spočítat. :-D Skočím s Benečkem,dám si papů a asi si na dvě hoďky schrupnu,protože jsem uplně rozlámaná. To bude Véža zas píčovat,protože jsem jí slíbila ten skajp.
To zas bude,BARBORO KURVA KDE SEŠ! :D
Musím se odnaučit mluvit sprostě a taky psát normálně.
Báj.

Děte všichni do prdele..

6. ledna 2013 v 19:08 | Baruš

Lidi se přetvařujou,hrajou si na něco, co nejsou. Tvrdí vám,jak jsou k vám upřímní,jak by nikdy neudělali nic,čím by vám ublížili.
Víte co? Já na tu seru. Už se můžu vysrat na všechny. Já nejsem ničí vrba .. protože když já potřebuju,nikdo tu pro mně není. Můžu se na to vysrat! Ignorovat všechno..něco vám povím,nevěřte nikdy nikomu,nevyplatí se vám to.
A ty zkurvený kecy..mám opravdové přátele,co mě vždy podrží,jsou kecy, neexistuje to.. a nikdy to existovat nebude, svět jde do prdele a bude to horší.. Jestli máte v někom podporu? Buďte rádi,že to jsou aspoň ti rodiče.
Stěžuju si. A co? Nemůžu držkovat,když mám náladu na piču?
Nesnáším,jak si každej myslí, že když se nějakou dobu neozve,že toho dotyčnýho nějakým způsobem popudí aby odpověděl,když se ozve po sto letech.
Taky nemám sbírku nervů!
Zítra do školy, docela se těším,potřebuju už se nějak přinutit něco dělat a až vám ukážu moje vysvědčení v červnu,tak půjdete všichni do hajzlu. Já jsem totiž odhodlaná všechny lidi nasrat..
Báj.

Pentagram

4. ledna 2013 v 19:29 | Baruš |  Magické symboly
Tak jsem začala přidávat do rubriky Mystika. Snažila jsem se to co nejvíc zkrátit a vysvětlit to tak,aby toho nebylo moc ke čtení. Musím říct,už jsem se v tom začala ztrácet,dnes jsem nějaká nervózní, ale vím,že kdybych to neudělala dnes, zítra už to neudělám. Snad to z toho jakž takž pochopíte. Vysvětlovala jsem to po svém i když je pravdou,že ke konci už jsem i něco skopčila,prostě dnes na to nějak nemám náladu,ale zase to tu už chci rozjet,takže tak. :)

Tarkan má talent :-D

4. ledna 2013 v 17:29 | Baruš |  Videos

TY VOLE !!

Bože můj on je prostě úžasnej! Mě se z něho chce brečet!
Já vám něco povím! Až já se dostanu na ten jeho koncert...kůůůůůrva já se poseru!!!
Jen poslouchejte ten jeho sladkej hlas! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!

Stačí první deset vteřin,on je prostě boží! MILUJU TĚ BORČEEEE :-D
A jak tam řvati ti anoušci 1:00 a jak se usmál do kamery, já tam být tak si normálně vyřvu hlasivky! :-D

Už se mi nechce věřit,můj život nemá význam...

3. ledna 2013 v 17:07 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj.
Nevím,jak začít. Prostě..mám nový design,ten starý jsem tu měla osm měsíců,jak jsem spočítala,což je dost a přirostl mi k srdci. Je to asi čtyři dny, co mi na fejs Christie poslala design s Tarkanem a já byla naprosto nadšená,nastavovala mi ho včera,když jsme si spolu volaly na skajpu, byly s tím trochu problémy,pravda... přišel mi krásný ale něco mi tam chybělo. Pak tomu pomohla Becky a dnes jsem se byla podívat na blog a musím říct, že včerejší pocity o tom,že mi k tomu něco chybí, jsou fuč. Tenhle design tu bude hooodně dlouho,ať se vám to líbí,nebo ne. ;) Já jsem spokojená až maximum.
Líbí se mi hrozně moc,je prostě bohovskej. Jsem pyšná na to, že moje nejlepší kamarádka je budoucí grafička,protože její talent se nemůže s ničím rovnat.
Děkuju a zároveň promiň. Ty víš.
Mimochodem, je trošku větší,musíte ho zmenšit o dvě kolečka :D a pak vám bude sedět tak,jak má.

Praha Pije!

2. ledna 2013 v 4:06 | Baruš |  Písně po našem

Ahoj !

Dnešní nálada se zase povedla a my s Terezkou otočily po svém další píseň Praha Žije. :-D
Myslím,že to není špatný,něco je vážně k posrání. :D Myslím,že vybíráme písně,kde se to otáčení textu opravdu hodí a vyzní to směšně. :-D Jinak co nejdříve čekejte - Žijeme len teraz,práve tu a práve raz!! :D
Jinak aby jste nemuseli číst článek pod tímhle, tak jsem přerovnala a promazala rubriky a ještě s tím budu pokračovat,kdo chce,může,je tam víc informací:)
Mimochodem,to nejsmější jsem si dovolila zvýraznit,já z toho umírám. :-D