Zase jenom ty kecy....

21. prosince 2012 v 4:57 | Baruš |  ..my craps..

Ahoj !

Jak se máte?
Musím říct, že kdybych vám měla říct já,jak se mám, tak se z toho sama poseru,protože já nevím.
Poslední dobou je to všechno složitý a já nevím.
Vážně...už nevím.
Nevím, jestli je to furt těma mýma náladama,nebo se prostě cítím divně. :)
Každopádně dost pitomostí,protože jsem se rozhodla psát jako normální člověk,čímž chci říct, že budu používat spooousty a spouuuusty slovíček které se mi zdají inteligentní.
Ale znáte Báru, sprostá jak kanál a ještě má psát jako normální člověk. :D
No,ale zpátky k tématu kecy :D Týjo fakt nevím,jestli to nesmažu a nenapíšu nic,ale zase na druhou stranu, když už jsem se rozhodla konečně něco napsat, tak ať to hezky zase dodělám. :)
Co Vánoce? Musím říct, že to ještě ani pořádně nezačalo a já už si přeju,aby to skončilo.
Nějak mě to nebere,jediné,co si opravdu přeju pod stromeček je mimo dveří zdraví a spousty peněz abych mohla na dovču a jinak je mi to všechno vážně jedno. Nevím, co pořád každý blázní okolo dárků a Vánoc, když je to stejně jen jeden okamžik k předání dárků a ruku na srdce, ty ostatní dny nikoho nezajímaj. Ty jejich pohádky už jsme viděli všichni tak stopadesátkrát,takže je to jedno. Jde tu jen o ten osudný okamžik. :) A já se nedivím. Ale mně je to jedno.
A ať jsem divná kurva! Já si za tím stojím.
Ať jdou Vánoce fakt už do prdele.
Dneska jsem mluvila s kámoškou a ta se mě ptá, co dostanu k Vánocům, jestli už to vím a já říkám, že jo, a že to bude velký hovno. :-D Dělala jsem si srandu,samozřejmě,ale já váážně po ničem extra netoužím.
Jediný po čem toužím je aby konečně ty svátky skončily, když ještě ani nezačaly,protože toho mám tak a už jsem z toho urvaná.
Takže já jdu spát, aspoň až se mě bude zítra Veronika ptát,v kolik jsem šla, můžu říct, že brzo, protože do čtyř jsme s mamkou pekly.
A mějte mě za idiota!
Mimochodem, v celém článku mamčiný kecy, pro pobavení,aby jste měli dobrou náladu,když už mě nenávidíte kvůli těm Vánocům ;-D

Já:,,Nojooo vychutnávej si tu svou pověstnou cigáru!" ,,To si nevychutnávám vole, mi vlítl kouř do vočí."

,,Kurva Vlková by bylo super, proč se tak nejmenuju? Mě se moje příjemní nelíbí." ,,Vole to budeš mít stejně jenom do tý doby než si tě vezme nějakej debil."

,,Mamko mě sere moje příjmení." ,,Tak se brzo vdej a když tě bude taky srát tak se znova vdáš."

,,Myslíš že by to šlo zařídit?" ,,co zase vyméšlíš za pičoviny?"
-Ptala jsem se na to, jestli by šlo přes inzerát prostě najít někoho,kdo by si mě vzal a pak se se mnou rozvedl, abych si mohla nechat jeho pěkný příjmení.

,,My budeme muset dat benovi dovnitř ten šukací polštářek."

Mamka:,,Na co se s tím tady chystáme když je zítra konec světa." ,,Vole už je dneska." ,,No vidíš kurva a my furt živí,to se ti májové trochu sekli." ,,Nostradámus řekl......no...2064, to už i ty budeš mrtvá vole"

,,Ty vole to až všechno upečem, tak to půjdem prodávat na Václavák,hlavně žes říkala, že je toho málo."

U nás je slovo vole na denním pořádku. :-D

,,Asi si půjdu dobrovolně amputovat ucho protože nemáš žádný naušnice pohromadě."

Já:,,Já jsem se to kuře bála vyhodit" ,,A čeho, že by to začalo kvokat a šlo k tobě ne? "

,,Ty vole abych se nepřeklouzla až přes ten balkon" (je tam sníh)

,,Ty vole jdu lyžovat!" -Opět sníh :D
Oddělovač by : Elizabett
 


Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 21. prosince 2012 v 15:47 | Reagovat

uznavam, ze Vianoce su naozaj len o tom jednom okamihu davania darcekov a tie dni okolo toho by vobec nebolo treba :D ale vianocne rozpravky mozem pozerat aj kazdy rok tie iste, to mi vobec nevadi, len keby stale reklamy nedavali :D

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 23. března 2013 v 7:58 | Reagovat

Kecálismus z tebe učinil idiota, nežijeme v kapitalismu ale v kecálismu, všemu zde totiž nevládne kapitál, ale všemu vládnou jenom kecy, největším trestem pro idiota je když je na samotce, kde nemůže s nikým kecat. Logicky je idiot nejšťastnější, když může do všeho kecat, jako prezident nebo řiditel. Místo zlata, zde jsou jenom kecy, kecy zde mají skutečnou hodnotu, a kolem keců se zde vše točí, už od té doby co se idioti naučil kecání o ničem. Kecání je pro nás svaté a tak jsme kecy sepsali do svatých knih a z keců jsme učinili svaté zákony a svatou morálku. Ten kdo zde uměl nejlépe kecat a ukecal tak ostatní idioty ten se zde stával pastýřem idiotů a on určoval co je správné pro idioty, a pokud nějaký idiot, neposlouchal jeho svaté kecy, tak jej mocenský systém za to potrestal smrtí, nebo ekonomicky. Nedávno zde byli volby prezidenta republiky a političtí kecálisti se mohli veřejně utkat v tom, kdo umí lépe ukecat národ. Kecy se kecají, a pivo se pije, o tom to zde už mnoho století je. Pravda byla kecálisty prohlášená za zbytečnou a tak se uložila k ledu a nahradila se kecáním o; politice, ekonomice, církvi, vědě, technice, lásce, umění, atd. Z lidí ve městě, se stali jakási zaseknutá rádia, co pořád jenom kecají nesmysly, a nejdou bohužel nijak už vypnout, nikoho nezajímá zde, že má ten druhý ekonomické, nebo zdravotní problémy, je to jeho soukromý problém, každý idiot se chce jenom vykecat, a nikdo nechce už ty idiotské kecy druhých poslouchat, a tak se začali všude nosit na uších sluchátka, abychom nemuseli kecy druhých idiotů poslouchat, bohužel na mnoha veřejných místech, je používání sluchátek přísně zakázané, protože by se někdo mocný, zde nemohl vykecat. Globální ekonomická krize, je zde díky našemu idiotskému kecání, pořád jenom jako idioti o ničem kecáme, a zapomněli jsme usilovně pracovat na tom, abychom se zde měli v budoucnosti ekonomicky lépe. Z keců chleba nikdo neupeče. Díky bohu, se všem kecům smát mohu, tak to je, že ten druhý ukecaný idiot je. GVKB.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama