Prosinec 2012

Hm,super!

31. prosince 2012 v 10:47 | Baruš |  ..my craps..
Skvěle!
Horší to být vážně nemůže!
- Do piče!
Dnes jsem byla i s Terkou a s mamkou na kontrole u doktora, přes Vánoce jsem měla horečky,nebylo mi dobře,kašlu jak sviňa a z nosu mi teče jak kdybych pustila kohoutek úplně naplno.
Tess má angínu,dostala antibiotika,mamka jakbysmet.
A já? Mě doktorka v podstatě řekla, že já už vyléčit nejdu, dala mi nějaký přírodní píčoviny, ať to beru.
A víte,co mi ještě řekla? ...Prej,že je to dlouhodobý.
Já se tady léčím ty vole tři měsíce s angínama,kašlem a rýmou a ona mi pak řekne : ,,To se léčí dlouhodobě." Víte,jak moc mě to sere? To jsem vůbec nemusela zůstávat doma a mám zbytečně zameškaný hodiny...!!
Místo toho,abych si vytvořila imunitu na nemoci tak jsem si ji udělala akorát na antibiotika, protože jsem jich měla asi devět a prášky mi teď nezabíraj. Dostala jsem saunu na inhalování... no je mi k hovnu!rýmu po tom mám ještě větší.
Prej to tak někdo prostě má!
Ani nevíte,jak hrozně mě to sere, protože jsem byla tři měsíce nemocná a stejně jsem se nevyléčila.
Kurva tak na co jsem byla doma?!
Do píči!
Já už na to fakt nemám...
Můžu se na to vysrat.

Když nám jebe :D

30. prosince 2012 v 3:19 | Baruš |  Písně po našem

Ahoj !

Musím říct, že u tohohle se vážně zasmějete. :-D Byly jsme asi před půl hoďkou s Terkou v obýváku a já jsem si začala zpívat facebook rap crew a otočila jsem ,,Nazdar bazar moje jméno je Penis (Denis) 0,1 tolik měří můj Denis (Penis)" :D:D no,prostě jsem to otočila a tak nějak to vzniklo.
Něco sice nedává pořádně smysl,ale u některých vět se vážně zasmějete, zvlášť ta poslední je vážně zabijácká.
Takže,běžte do toho! My dvě chytaly výtlemy:DD

Diplomy za bleskovky

29. prosince 2012 v 16:05 | Baruš |  fOr mE
Oba jsou kouzelné a Tarkanovi to tam hrozně sluší! :DI want to be stronger.

27. prosince 2012 v 15:07 | Baruš |  ..my craps..

Hey guys !!


Jak se máte? Já dost na nic. Dnešní den nemůže být horší, vstávala jsem už o půl sedmé, já,která nevstává před 12, pokud nemusí. Nejsem ospalá,ale kdyby neměl přijet můj miláček Terezka, tak se na všechno vyseru a jdu spát.
Nevím,jestli jsem prokletá,ale dnešní den je na hovno.
Zaprvé,nepovedly se mi vlasy a mám takový pocit že díky nim mě teď bolí hlava a není mi dobře, kdybych je bývala dala jen do culíku,třeba by se to nestalo.Pak jsem šla do ložnice a mamka nedávno dala na televizu kytku, no, co se nestalo,kytku jsem shodila a všechna hlína je na zemi.
Pak jdu, že vyklidím myčku a skládala jsem v obýváku do skříně skleničky na stopce,protože včera byla ''oslava''.
A blbě jsem pohnula rukou a ta jedna sklinka prostě vylítla z té skříňky a rozbila se na kousky.
To jsem ještě zvládala.
Ale pak jsem vzala do ruky svoji kytku,co mám na skříni a z té vypadalo všechno listí na zem,takže vysávat nebudu a ten bordel taky uklízet nebudu. Ta kytka je zalitá , tak nevím, proč ze sebe shazuje oblečení,píča jedna!
No a poslední pecka,dodělávala jsem tu myčku a co se nestalo?! Rozbila jsem talíř!
Takže děkuju moc, vážně.. dnešní den je naprosto úžasnej!!
Jiank co Ježíšek? Aby bylo jasno - Vy mi to do komentářů povíte a já budu dělat,že mě to zajímá. ;)

Another day :)

26. prosince 2012 v 10:28 | Baruš |  Videos
Pecka:))

Cukrovíčko,cukrovíííí

24. prosince 2012 v 20:30 | Baruš |  Fotky
Ahoj !
Tak jsem se rozhodla nafotit naše cukrovíčko a ukázat je vám, vybrala jsem jen pár kousků a zkoušela jsem fotit na makro, nojo,Báža umělkyně :-D
Zkusila jsem to, no. :)
Není to všechno cukroví, neměla jsem na to náladu,tak jsem vybrala jen pár kousků,ale já jsem s fotkama celkem spokojená.
Je to bráno dost z detailů, takže jsou tam vidět ty největší chyby,tak pardon,ale i když nás to hodně baví,profíci nejsme. :-)

Veselé Vánoce !

24. prosince 2012 v 5:13 | Baruš
Tak je to konečně tu !
Neuvěřitelné,jak to rychle všechno uteklo. :)
Tímto článkem bych vám všem chtěla popřát šťastné a veselé,
bohatou nadílku a ať se máte dobře!

Úvaha.

21. prosince 2012 v 5:40 | Baruš
,,Vidím to, co jsem nikdy vidět nechtěla, ale teď jsem ráda, že to vidím, protože chápu..."
,,Nevím,proč jsem tohle neudělala dřív, věci mi pomáhají."
Ale otevřela jsem opravdu svou mysl? Myslím, že ne, nalhávám si to, jen proto, abych se cítila lépe, snažím si to uvědomovat, ale nejde to....
Nevím, jak to mám udělat.
Co to vlastně znamená : Otevřít mysl?
Je to nechat proudit myšlenky sem a tam, jde to vůbec? Píše se o tom v knížkách, ale já sama nemůžu nechat jen tak proudit myšlenky, protože bych zbytečně přemýšlela nad pitomostmi. Bylo by to nucené,dělala bych to schválně. I když bych nechtěla..
Proč mám pocit, že to nejde? Že to nemůžu udělat. Nemůžu být taková.
Jak mám být lepší?
Můžu vůbec být? Jsem schopna něco změnit?
Co znamená otevřít mysl? Nedovedu si to představit..je to jako otevřít dveře a pak je zavřít? Ne,je to úplně něco odlišného. Ale co?
Jako malá jsem si hrála na to, že mám v mozku šuplíčky a skříňky a mám to tam rozděleno podle témat, různé vzpomínky,různé myšlenky.....
Je to ono? Protřídit si mysl a vkládat myšlenky do určitých šuplíčků?
Je to způsobilost zamyšlení se sama nad sebou?
A nebo je to schopnost vnímat své okolí jiným způsobem? Všímat si nezvklých věcí?
,,Měj mysl otevřenou." Co to znamená? Vidět něco, co ostatní nevidí?
Je to něco,co může udělat jen jeden? Musí k tomu mít dotyčný člověk vlohy?
Nevím.
Co vidím, když zhasnu světlo?
Tmu.
Co když vidím jen světlo?
.....Umírám snad? ....Jsem blázen?
Ale co když zavřu oči .... pořád vidím tmu?
Někdy vidím obludy, jsem prapodivná, nebo jsem otevřela mysl?
Znamená to připustit a přijmout věci, které nechci, nebo to znamená něco jiného?
Nerozumím tomu.
Ty tomu rozumíš?

Zase jenom ty kecy....

21. prosince 2012 v 4:57 | Baruš |  ..my craps..

Ahoj !

Jak se máte?
Musím říct, že kdybych vám měla říct já,jak se mám, tak se z toho sama poseru,protože já nevím.
Poslední dobou je to všechno složitý a já nevím.
Vážně...už nevím.
Nevím, jestli je to furt těma mýma náladama,nebo se prostě cítím divně. :)
Každopádně dost pitomostí,protože jsem se rozhodla psát jako normální člověk,čímž chci říct, že budu používat spooousty a spouuuusty slovíček které se mi zdají inteligentní.
Ale znáte Báru, sprostá jak kanál a ještě má psát jako normální člověk. :D
No,ale zpátky k tématu kecy :D Týjo fakt nevím,jestli to nesmažu a nenapíšu nic,ale zase na druhou stranu, když už jsem se rozhodla konečně něco napsat, tak ať to hezky zase dodělám. :)
Co Vánoce? Musím říct, že to ještě ani pořádně nezačalo a já už si přeju,aby to skončilo.
Nějak mě to nebere,jediné,co si opravdu přeju pod stromeček je mimo dveří zdraví a spousty peněz abych mohla na dovču a jinak je mi to všechno vážně jedno. Nevím, co pořád každý blázní okolo dárků a Vánoc, když je to stejně jen jeden okamžik k předání dárků a ruku na srdce, ty ostatní dny nikoho nezajímaj. Ty jejich pohádky už jsme viděli všichni tak stopadesátkrát,takže je to jedno. Jde tu jen o ten osudný okamžik. :) A já se nedivím. Ale mně je to jedno.
A ať jsem divná kurva! Já si za tím stojím.
Ať jdou Vánoce fakt už do prdele.
Dneska jsem mluvila s kámoškou a ta se mě ptá, co dostanu k Vánocům, jestli už to vím a já říkám, že jo, a že to bude velký hovno. :-D Dělala jsem si srandu,samozřejmě,ale já váážně po ničem extra netoužím.
Jediný po čem toužím je aby konečně ty svátky skončily, když ještě ani nezačaly,protože toho mám tak a už jsem z toho urvaná.
Takže já jdu spát, aspoň až se mě bude zítra Veronika ptát,v kolik jsem šla, můžu říct, že brzo, protože do čtyř jsme s mamkou pekly.
A mějte mě za idiota!
Mimochodem, v celém článku mamčiný kecy, pro pobavení,aby jste měli dobrou náladu,když už mě nenávidíte kvůli těm Vánocům ;-D

Dnešní ráno zahrnuje tři články! Hahaha! :D

13. prosince 2012 v 5:02 | Baruš |  ..my craps..
Čau lidi! Zase nový článek do mé oblíbené rubriky! :) Jakpak se máte? Já se mám celkem ospale,ale není mi dobře....hrozně mě bolí v krku. A to mi dneska (tedy resp.včera) bylo tak dobře! Lítala jsem a smála se, a teď mě zas bolí v krku jak sviňa. Bože. Zbožňuju noťas. :) Není nad ten pocit,ležet v posteli a prostě pohoda. Už půjdu spát. To říkám fakt brzo tyjo. :D
Jak jste se měli?
Já nic moc. Jak jste si již mohli všimnout,přidala jsem dva články + tenhle rovná se tři! :D Tak mi zkuste vykládat,že na vás kašlu! :D Né vážně. Myslím, že je to hustý. :D
Založila jsem si hlavně nový blog. Speciálně o Tarkanovi. protože kdybych zakládala nový,jakože nějaký o mně,nebo tak něco,stejně by nevydržel, protože tohle je prostě můj Brouček. :))))
Už jsem si přednastavila článek na jeho narozeniny, abych na to nezapomněla. Ale podle mě je to stejně jedno,když bude ten konec světa. Nevím jak vy,ale já z toho začínám mít celkem strach. Vy ne? Nevím no...ne, že bych na to nevěřila,ale ani to není tak, že bych nad tím máchla rukou.
Abych byla upřímná,tak já nechci umřít,protože přece jenom...jsem ještě mladá! Jak já pořád říkám,našim to může být jedno,ti už mají diskotéky a všechny balící věci a tak za sebou,ti už ze života mají hovno. Akorát práce,práce a tak. :D Ale já, chůdě malý.......:'(
Achjo.!
No,jinak..viděli jste to video s tím Australanem? :))) On je k sežrání! Jsem z něj hotová! :D
Mimochodem,to jste mě měli vidět v sobotu! Šakal mi okomentoval status na fb, a já začala šílet, začaly se mi mísit slzy s výtlemama. :DDD A Týnuše na mě jenom,jestli třeba nechci obejmout,nebo tak něco a já ne a začala jsem brečet. Steklo mi pár slz a pak jsem se začala smát.
Bože,potřebuju doktora. A vy by jste to vůbec neměli číst, já bych to smazala, jenže jsem na sebe hrdá kvůli těm třem článkům,takže ho tu nechám,ale neříkám,že by jste ho měli číst,protože zase píšu píčoviny. :3
Mějte se famfárově,papa!
Baruš :)