Říjen 2012

Vyšťavená :(

31. října 2012 v 16:20 | Baruš |  ..my craps..
Tak aby jste věděli! :D
Ta škola je šílená.!
Za tyhle tři dny jsem neměla klid
byla jsem vzhůru do dvou ráno jak jsem se aktivně učila a dneska
jsem zaspala! To je moje odměna?! :O :D
Takže soráč, ale ozvu se v sobotu,počítejte s fotkama ze střeleb, hodím sem bleskovku, jak jste si
přáli, mám vyhlídnutej článek s lovcema duchů a taky článek na téma astrální projekce
jelikož se to sama chystám zkoušet, tak se mějte, pa! :)
SS :) Baruš

Dalinda.

25. října 2012 v 15:09 | Baruš
Nestojím o komentář typu ,,krásná písnička". Vím,že je. Já jen prosím... :(

Tak jo, kdybych to neudělala,asi bych se rozbrečela. Mějte se mnou v tomhle článku cítění a pochopte mě, prosím.
Udělala jsem příšernou věc a já se kvůli tomu cítítm hrozně, je to jako kdyby kousek místa v mým srdci byl najednou prázdnej a já si za to můžu sama. A víte co je nejhorší? Že jde jen o písničku! A promiň je to jako kdyby mě někdo rozerval na kusy. A víte co je ještě horší? Že vám píšu tenhle článek proto, abych se uklidnila a i přesto, že vím že jakmile si to přečtete budete mě mít za kokota. A víte co? Ani se mi to nebojte napsat.
Udělala jsem vážně hroznou věc a nejsem na to pyšná. Nevím, proč jsem to udělala. Asi jsem si ji chtěla udržet,nechtěla jsem, aby na mě byla naštvaná,ale obětovat kvůli tomu svoje city,srdce a já nevím co všechno to se mnou udělalo?
Chtěla po mě tu písničku.. A já ji ju poslala. S tím vším, co teď říkám vám, moc pro mě znamená, jsem ráda že tu písničku znají lidi jen v okruhu nejbližších přátel (teď už ne).... Jenže co teď ona udělá? I když jsem ji prosila ať si to nechá pro sebe, řekla mi jenom že mě chápe a pdoobný kecy,ale mě to nepřesvědčilo. Vím že to rozešle do prdele a pak to bude ona kdo bude bůh ví co kvůli písničce. Lidi budou chodit a říkat jak je skvělá,jak pro ně hrozně znamená,ale nikoho už nebude zajímat pravda, nikoho nebude zajímat že já jsem ta co má teď dír(k)u v srdci kvůli tomu. A když to řeknu nahlas? Budou mě mít za idiota, stejně jako vy. Ale co.. já už na to kašlu. A víte co? I když jsem jí řekla, že jí věřím a že doufám, že si to nechá pro sebe, tak ona nenechá. Vím přesně, co udělá, pošle to dalším a ti to pošlou dalším a já mám teď kvůli tomu zlost.. protože jsem sama blbá. Popravdě fakt nevím, proč jsem to udělala. Mohla jsem říct, že si nemůžu vzpomenout, nebo nějakou takovou hovadinu... ale já to udělala. A víte co ještě? Viním z toho mamku, protože jsem jí s tím vyrukovala a ona mi řekla ,,když po tobě kamarádka něco chce...." a zakončila větou ,,Ale to jsi v tom případě sobec." Já jsem to přiznala, ano, jsem (nebo spíš byla) sobec. Ale ona pak odešla a mě to začalo vrtat hlavou, je to přece kamarádka, tak proč bych jí to neřekla. A tak jsem jí poslala odkaz. A víte co? Teď mě to trhá, udělala jsem pěknou píčovinu.
Ano..,taky uvažuju nad tím, že to co mě trhá ve skutečnosti není písnička ale něco, co jsem si nechtěla do teď připustit a teď to možná vyplulo na povrch, ale jsem si jistá, že ten song v tom hraje hodně velkou roli. A proto jsem se rozhodla podělit se o ni i s vámi. Jde o to, jestli se pak já budu cítit líp. Nebudu, vím, že ne, ale aspoň se o to pokusím. Nejsem jediná, kdo ji zná,ale moc lidí ji fakt nezná. Vždyť ani neměla překlad na karaoketextech, musela jsem si ho udělat sama. A koncerty o Alexovi, jeho alba nebo pdoobný kraviny..? Nic, absolutně nic o něm. Tak mi vykládejte že ho zná hodně lidí. Nevím proč jsem tohle napsala už začínám celkem zuřit. Už nevím co víc říct, snad jí můžu věřit. Ale já jí nevěřím. Bože! Tak moc jí nevěřím. :(


Moje maminka je šílená. :D

22. října 2012 v 17:45 | Baruš |  ..my craps..
Víte, co mi včera řekla, když jsme se dívali na ČSMT a byl tam ten zpěvák s modrýma očima? :-D Tak mamka na mě včera : ,,No to su zvědavá, co ty si dovedeš dom, zrzka se zelenejma nebo blonďáka s modrejma očima?" ,,Nebo.." ,,Nebo černocha s s černým šulinem a bílejma dlaněma." Tak jsem jí se smíchem řekla že je blbá a ona na to : ,,A když ho nebudeš chtít vidět tak to má výhodu,zhasneš a už ho nenajdeš." :D Víte co, člověk by se z ní fakt někdy posral. :D :D :D A to jsme ještě tak sehraný, že v tom stejným momentu mamka řekla : ,,Jaktože si to nepíšeš?" A já : ,,Tohle si psat nemusím,to si budu pamatovat." :D Achjo já jsem vděčná za svoji maminku. :D
No, a tak jinak novinky, že. :D Dneska jsem byla na kontrole,konečně mi teda jako něco zjistili. Mám chřipku a za dva týdny na odběry aby se zjistilo jestli se mě to zbaví,nebo ne. Ale tak konečně se mají čeho chytit,protože já jsem šílenej případ. :D :D
No,ale proč vám píšu, jde mi tu o to, že vážně nevím, co přidávat na blog,protože přidávat jenom ty moje kecy, to vás nemůže bavit a já se teď ani poslední dobou nemám o co dělit,takže bych ráda věděla nějaké doporučení,co by vás tady bavilo. <------- vážně to potřebuju vědět! :) Takže buďte tak hodní a pište.
No a jinak jsem se nezmínila vůbec o střelbách,který byly úžasný. Fotky přidám. :))))
Mějte se krásně,
SS :) BarušKdyž maminka perlí :D

20. října 2012 v 21:24 | Baruš |  Zábawné hlášky
Tak jsem to našla. :D

Když to začíná -> čtení horoskopu -> ,,Co ty seš za znamení?" -po třech minutách- ,,Vodnář,že?" :D
,,Připravte si kuře na šafránu - no to ty bys určitě žrala"
,,Příliv? zatím je to spíš odliv" ,,Jo já bych si užívala,ale mít na to ještě love"
,,Piča ty časopisy jsou furt na jedno brdo, je v nich hovno a já si je stejně pořád kupuju."
-čtení receptů- ,,jenom si to vybavím a je mě na blití"
-nebudu komentovat :DD - ,,Jo,vypije si flašku,udělá si zespodu díru a může si užívat." :DD
-když blábolí ze zimy- ,,Ty vole já snad zvednu to svoje starý tělo a půjdu ještě do té zimy na hajzl. Není tu náhodou kybl?"
-když dostane nápad s vykonáním potřeby do koše :D - já: ,,Jo a budeme to tady přes noc čuchat ne?" ,,To má poklop." :D
,,Zkus zaklepat, ale nečekej na odpověď taky by se ti mohlo stát že tam budeš čekat do rána"
-když jí blbne telefon a snaží se ho nahodit- ,,Myslím pozitivně...kurva ty sviňo nahoď se nebo tě rozšlapu."
-když jsme mluvily o přímotopu- ,,Když o to v noci zapackám tak to uslyšíš a když ne tak tě vzbudí fajér."
,,A vole já spím pod čím já su tady zakrytá pod suchým listím."
,,Ty já mám taky pocit že se mě chce chcat jenže když si představím že tou studenou chodbou půjdu někam do prdele na hajzl tak se radši pochčiju."

Mmm..so good :D :)

18. října 2012 v 3:21 | Baruš |  ..my craps..
Kdo četl,tak ví,že jsem v minulém článku psala o KFC reklamě na Turecký kebab. Taky jsem říkala,jak se mi tato reklama moc líbí. :) Turečtinu vážně obdivuju..je to úžasný jazyk,ale proto vám nepíšu. Píšu proto,aby jste věděli,že se mi tu reklamu FINALLY podařilo najít a tak vám ji sem musím hodit. :) Mě osobně se moc líbí a i ten kebab mi chutná,perfektně vychytaly chuť jejich chleba(to říkám,protože vím,co říkám. :D) a to,jak každý tvrdí, že to stojí za hovno,tak to u mě rozhodně neplatí,já vřele doporučuju. :))))

SS :) Baruš

Když se adminka snaží psát normálně..

17. října 2012 v 2:40 | Baruš |  ..my craps..
Obvykle to moc nedopane, ale aspoň to zkouším. :D
Co čtu svoje články, tak vždycky píšu jako totální trotl, všimli jste si toho?
Takže já se od teď snažím psát jako člověk! Doufám, že to vydrží dýl než pět vět,počítejte mi to. :-D No takže, jsem vzteklá jak pes, protože mi doktorka předepsala další antibiotika, měla jsem už tři vyšetření, které mi dopadly úplně skvěle, jako bych vůbec nebyla nemocná, a přitom kašlu jako starej tuberák, takže prosím, už mi řekněte, co to je! Prý jí to už nejde do hlavy, jak je možný, že prostě výsledky mám dobrý, že prej kdyby mě neslyšela tak řekne že jsem zdravá, takže mi dneska brali krev, bylo mi po tom blbě, tak jsem zalehla někdy odpoledne, lehla jsem do postele a probudila jsem se někdy v deset, takže zase babóňat celou noc, no trefí mě, ale dobrá známka je, že začínám zívat,takže ráno v pět hodin můžu taťkovi popřát hodně štěstí do práce. :)))) Takže, další věc, co vám musím říct, je (sakra je toho tolik) že jsem vůbec nevěděla co psát, během týdne jsem vám chtěla tolikrát napsat, ale prostě jsem nevěděla a teď mi to naskakuje do hlavy tak rychle že to asi za chvilku všechno zase zapomenu. :-D Takže abych to shrnula, jeden večer máči tak hrabalo, že abych si to pamatovala, tak jsem si všechny její hlášky napsala do nějakýho náhodnýho sešitu, popsala jsem čtyři stránky, že je vám sem napíšu a pak vystavím na nástěnku, aby se každý mohl pobavit, jakou mám máču, no a kde je teď ten sešit? To kdybych věděla sakryš!! Na víkend dorazí Skoťáci, tak se na ně docela (ne)těším, protože už jsme je viděli minulý týden a mysleli jsme, že nám z těch dvou hrábne. :-D A na Óčku hrajou Lamberta! Ty krávo já se z něho asi poseru! Ty vole ten jeho hlas bože vhrkly mi právě slzy do očí ty kráááááso věříte mi to? :-D Asi ne, bože moje chování fakt někdy hraničí s totální demencí. :-D
Jo, a jinak.. byla jsem pozvána do Turecka, na zimu, a že prý, kdyby jsme nenašli hotel tak můžeme být u Čakyho(přezdívka) doma. Jooo to jo. :D Ale bože jak on je k sežrání, hoch jeden! :-D No a dneska mi psal Parmazán, (což mi připomíná,viděli jste tu tureckou reklamu na kebab? Dokonalá:) Hledala jsem ji na netu ale nemůžu ju najít :-//) že prej kdy za ním dorazím,že odjíždí. Ale musela jsem se smát, jak to napsal, jelikož já jsem na angličtinu a češtinu hrozně ujetá a tak když vidím chyby tak to prostě musím hned oznamovat a opravovat,dokonce i rodiče se mě někdy musí ptát, jaký tam je íčko a podobně... :-D Né že já bych uměla nějak extra anglicky a oceňuju snahu ale stejněěě :D -> ,,when u ar caming in turky we ar caming in my city" Lepší to bylo, když jsme se domlouvali turecky, to mi i šlo a on nevypadal jako debil, ne že by vypadal, ale hodilo se mi to do věty :-D Je to roztomilý. :)))
Nooo tak jakpak mi to šlo? Jak koukám, vidím, že se mi fakt podařilo jen pár vět a pak už jsem začala moc trotlovat,žejo,ale tak sakra, jak to mám ovlivnit?:D :-/

SS :) Baruš

Proklínám,ty tvoje ústa proklínám...

10. října 2012 v 23:26 | Baruš |  ..my craps..
Lidi lidi lidíííí! Já pojedu na střelnicůůůůůů !! :D Příští tejden! Prostě dostanu do ruky flintu a budu střílet. :D To bude mazec,to nezůstane bez ublížení na zdraví jak se znám! :D Když jsem to říkala Tess, tak ta na to řekla : ,,To bys neměla, jak tě znám, tak i když tu pistolu zajistí tak ty stejně přijdeš na způsob jak z ní vystřelit přestože bude zajištěná" :D A Patina reakce na to, že není daleko od pravdy, to mám to ale kamarádky čo ? :D
No tak co, zvykla jsem si, já taky nejsem zrovna nejlepší, neumím moc podporovat...ale to není důležitý,to je zase jiná debata. :D
A co vy? Jak se máte? Co ve škole? U nás to teda pěkně začalo,tolik písemek...:/ dneska byli ve škole taky třídní schůzky,nebojte,jsem hodná! :))) :D A u vás jsou kdy třídní schůzky? Já jdu zítra k doktorce,tak jsem zvědavá,co mi řekne na ten můj kašel, vážně už mě to štve... doufám že se už konečně uzdravím už nemám sílu,mám zbytečně zase zameškáno a furt se z toho nedostávám..tak jsem zvědavá no. :)) A jinak fakt nevím co psát, což je u mě docela divný,prostě nemám nápady,jak jsem psala minule, nemám sílu ani myšlenky, pořád jsem mimo. :)
Mimochodem, ten hajzl na vojnu nejde, takže smůla, já mu to docela přála.. :-D :) Ale tak co.
Ty vole jsem to ale drbna,všechno vám vykecám. :D
SS :) Baruš

Dals mu pusu?

7. října 2012 v 23:31 | Baruš |  Videos
Čauky, co jsem se tak dívala, tak jsem poslední video s lovcema duchů přidala naposledy v dubnu,musím to napravit. :D

Stačí od 1:30, nemůžu z té fotky,na to se prostě podívejte. :-DDDD

,,Proč sis to vyfotil?"
,,Proč jsi používal jazyk?"
Ten seriál mě jednou fakt zabije, boží ! <3 :D
SS :) Baruš

Faydee <3

5. října 2012 v 0:03 | Baruš
Holkýýý to je pecka! Tohle je prostě úžasnej zpěvák.. objevila jsem ho asi před hodinou,má dokonalý písničky. :) Totálně jsem si ho oblíbila, i když na mého milovaného Tarkánka nemá, je úžasně sexy a jeho hlas je jako ukolébavka! *-* ááách !
No a samozřejmě plus pro mě, jelikož to na písničkách zbožňuju, kombinuje k anglickejm textům i rumunštinu a španělštinu,což je něco pro mě. Stejně jako Alexík<3 Booože on má boží písničky, takže už zjisťuju informace a stahuju všechny alba, takže kdyby jste na něco o něm narazili určitě dejte vědět budu ráda protože podle googlu to vypadá že moc lidí u nás ho nezná :-/A to je škooooda!!

Jeho nejnovější song:)

Tyhle typy,to je přesně moje! :) :D *-*

Každý je spomienkou na ktorú smieš zabudnúť.

3. října 2012 v 23:44 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj. :)
Vím, že se vám moc neozývám ale hlavně že nechodím na vaše blogy, a omlouvám se vám za to, ale já prostě nemám sílu něco takového dělat. Jsem vážně v hajzlu. Ti nejbližší ví, já doufám, že se to spraví a že to přejde, ale já prostě nejsem schopna toho, se věnovat věcem jako je blog. Nemám totiž ani nápad na to, co napsat.. To je ten problém. A proto se omlouvám, ale blog asi tak nějak vynechám. Jsem mimochodem od minulého týdne nemocná a na tento týden mám další antibiotika, tím pádem nechodím do školy, kterou potřebuju, chybí mi ten záhul, chybí mi ty přípravy na písemky a věčný stres že něco nemám, protože jsem aspoň zapomínala na to, na co vzpomínám teď, když mám času habaděj. Nejhorší je, že mi je kolikrát tak blbě, že nejsem schopna si ani číst,nebo se učit.
Jsem asi retard,ale fakt se na to učení těším. Už nechci,vážně nechci. Buď to chci vrátit a nikdy nezažít a nebo to opakovat tak dlouho,dokud mě to nepřejde.
Bože,jak já už potřebuju školu!
SS :) Baruš