Září 2012

Mě nevadí, že jsi v mém srdci,vadí mi to, že ho trháš na kusy.

24. září 2012 v 20:27 | Baruš |  ..my craps..
Mě napadl citáááát! Je to citát ne?! :D Pecka děcka! :D
Takže co říct.. abych řekla pravdu, vůbec mě nesere, že jsem se neozvala,protože není ani kdy.. nemám čas, teď nám ještě přes víkend nejel internet takže jsem se tenhle víkend ani ozvat nemohla. Nemám moc náladu na nějaké extra velké články, protože se mi nic nechce. Musím říct, že ten víkend bez netu byly fakt muka,ale konečně jsem se pořádně vyspala, i když jsem myslela, že se zblázním protože fejsbíčka jsem mohla kontrolovat jen na founu což nebylo až tak ono, šlo mi hlavně o zprávy od toho kokota o kterým mě napadl ten citát. Ano ano,miláčkové, jsem totálně v hajzlu. :-/ Štěstí, že je v pátek svátek protože dámy a pánové já jedu do Tasova!! Hej nehorázně se těším,ale zase moc nechcu protože znáte to,na něco se těšíte a ono se to pak doslova a do písmene posere.. Takže se snažím netěšit, ještě k tomu jsem nachrmlaná a mám rýmu, zítra odpoledka a ve čtvrtek taky, na kterou ale nejdu protože pojedu už dřív abych stihla holky na intru v Jihlavě a asi pojedu s nima z intru, jenže zase nevím jak to bude s autobusem a tak,takže se asi spíš domluvíme jinak..:) no uvidíme taky vám nemusím všechno vykecat že ano!! :D A jinak nevím, zatím *musím zaklepat* žádná horší známka než trojka,což je dobře protože naši řekli že jakmile donesu baňu nebo štverku tak se můžu s bezvadným víkendem rozloučit, už tak stačí že mám kašel jak starej tuberák a mutuju... :D plus nemůžu pořádně dejchat.. uvidíme no. :))
Psali jsme z matiky a která chytračka dostala za dva?!?!?! :DDD no jááááááááá!! :DD ááá já byla happy jak dva grepy! plus další jedničky a dvojky do mé žákovské knížky takže jestli to takhle bude pokračovat a já doufám že jo čekejte na vánoce spoustu fotek z Dubaje ! :D já vím taky musím všechno vykecat ale co.. až si to budu za půl roku číst tak si aspoň budu moct říct ,,jéé já jsem byla drbna a jsem furt,ale aspoň pořádně vím o co šlo!" :D No a jinak fakt nevím co vám mám vykládat tyjo..fakt že ne. Naše paní učitelka na angličtinu je totální kráva,teda jako je v pohodě,dost v pohodě dá se s ňou kecat a tak ale neumí si srovnat třídu aby jsme nedělali bordel,nic pořádně nevysvětlí a slovo think vyslovuje místo fink sink.. takže jako nevím no:-/ jako já s aj problémy vůbec nemám naučím se to sama ale jako docela mě to štve, chybí mi paní učitelka z minulého roku:-/ ta to aspoň uměla. No a ještě o něčem jsem chtěla napsat ale obávám se, že trpím krátkopamětí nebo jak se tomu říká. :DD
Jo už vím!! :D
No..je na to sice ještě čas, ale už jsme se dívali na střední školy a našli jsme jednu parádní..přece jen, tohle je zlomový rok takže já si myslím že čas na to ještě je ale rozhodnutá už být můžu, našli jsme prostě jednu mazeckou azykovou školu,je blízko a učí se tam přesně ty jazyky který se já chci učit a který budu potřebovat! tzv. arabština a ruština ! já teda doufám že to vyjde, a že se na tu školu dostanu,takže tenhle rok já prostě makám i kdybych se měla já nevím co...ale je to mazec, 13 hodin týdně angličtina.. no, je na to ještě brzo,ale já doufám že tahle škola mi vyjde, zvlášť z toho důvodu, že se tam nemusí dělat ani přijímačky,hodnotí se vysvěčko, taaaakže si držím tenhle rok pěsti:))
Oběhnu zítra,SS :) Baruš

Jak říká Markét -> LIBOVKA :-D

13. září 2012 v 22:25 | Baruš |  ..my craps..
Dnešní den totálně zabitej.. :) úžasný ! :)
Abych to nějak zestručnila..
Dneska jsme se celé dopoledne neučili, protože jsme byli na VŠCHT na chemickém jarmarku, mělo by to být iv televizi,prostě nějaká oslava šedesát let postavené školy nebo cosi.. :)) Dostávali jsme různé úkoly a podobně.. pak jsem byla venku s Markét, skvělá holka:) poznaly jsme se v úterý na těláku a jste tak nehorázně sehraný, že už si říkáme i všelijaký píčoviny, rozumíme si uplně strašně moc, jsem ráda že jsem tu holku poznala, je super. :))
A je z Prahy, dneska jsme byly poprvé venku a bylo to super. :) Totálně jsme si to užily.
A pak webka s tím nejnádhernějším chlapem co jsem kdy viděla!! Anooo dámy čaky se ozval :) takže miláčkové.. on je prostě k sežrání,totálně nádhernej! :D Jéé taťka by si měl už asi pořídit flintu. ;DD Noo a Markét napsal ten její borec,kterej je od nás ze třídy,on se jí hrozně líbí a už si píšou tři hodiny, jak my jsme na skajpu problbly .. :D Ona tancovala v kuchyni u myčky a já jsem se smála. Ona mluvila něco ve stylu : ,,on je tak úžasnej já jsem tak happy" a já ,,já vím je totálně hezkej..počkat hezkej to je slabý slovo,on je naprosto nádhernej!" a ona na to : ,,souhlasím" :DD každá jsme mluvily o tom svým ale přitom jsme mluvily jako by jsme mluvily o tom stejným.. :D no prdel to byla to vám povím. :D ale prostě známe se tři dny a jako zatím uplně úžasný:) doufám že nám to kamarádství vydrží. :)))
a teď nějaké fotky:)
Jo a omlouvám se BeeW, zítra si tě určitě už konečně přejmenuju! :D


O víkendu nuda,dnes bez energie.

10. září 2012 v 17:46 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj:) Jak se máte? Já jsem teda totálně vyšťavená,dnešní den ve škole mě skoro zabil..
Víkend stál celkem za nic,docela nuda,jen relaxace a opalovačka na balkoně, kdybych nešla se psem tak nevytáhnu ani paty z domu. Moje nálada pěkně kolísá.. jsem fakt puberťačka která má hormonů víc než dost. :D Konečně jsem si sama upletla ten francouzskej cop, včera jsem to zkoušela a dneska se mi to povedlo už ráno,ale mezitím mě z toho stačili vypadnout vlasy tak jsem to rozpletla a odpoledne se mi to povedle až napodruhé, ale myslím, že mi to sluší, teda jako je to pecka sama si to uplíct,ale zvládla jsem to! :D
V matice dneska taky klid,včera před spaním jsem se modlila a asi někdo moje motlidby vyslyšel. :) :D
A zítra tam ta šílená čůza není!!!! :)))) ještě lepší!! :)))
Noo a jinak asi fakt nic moc. Jen dneska jsem byla s mamkou z neznámých důvodů:D ve špitále, a prostě nevím asi z toho vyčerpání jsem ho všude viděla.... nevím čím to je, ale čím dýl jsme v podstatě tak nějak 'od sebe' tím víc mě to drásá, ale to přejde, začátkem října už si naberu kroužky a konečně tu ruštinu a uvidíme, třeba na to dřív zapomenu a taky to uteče rychle. :) Ty bláho to není možný, jak to všechno uteklo...snad tenhle rok uteče stejně rychle nebo rychleji než ten minulý. :)
No a co jsem vám ještě chtěla říct jsem právě zapomněla.
Kurva kurva kurva!
Shiiiit! :-//
Blah blah blah....
Jo už vím! No.. o víkendu jsem v Táboře (jedno z měst kde jsem bydlela) táborky a já bych tam chtěla jet za kamarádkou,neviděly jsme se od první třídy, no a já se snažím naše zlomit aby mě teda pustili,jenže oni jsou nějak proti..popravdě ani moc nevím z jakýho důvodu,když ví že já jsem přirozeně tak nějak cestovatelka. :) Fakt nevím. Každopádně kdyby to vyšlo byla bych totálně happy. :)
No a jinak testy ve škole a podobný věci už píšete? :) Já se těším na vánoce, protože už to bude v podstatě polovina a jakmile padne leden, únor a jarní prázdniny tak by to mělo utíkat zase o něco víc. :)
V říjnu podzimní prázdninýýýý.. to bych si snad i udělala výlet do Tasova a doufám že mi co nejdřív vyjdou ty tance. :))) A jinak fakt nevím, už mi přijde že zase moc blábolím. Nějak se mi do ničeho nechce,ještěže tu školu mám aspoň hotovou že se tím nemusím zabývat a píšu a vůbec nečučím na klávesnici a fakt mi to jde!!! :DD já jsem fakt borka!! :D evet evet! :D tak se mějte fajn, tenhle článek je zase jenom o prdeli...nevím kdy přidám něco pořádného,uvidíme jak se mi bude chtít, každopádně nějak nemám na nic náladu,zvlášť kvůli těm mým náladám no :))) Tak papec:)
SS :) Baruš

Tak co první týden ve škole?

6. září 2012 v 15:11 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj lidi! Tak co,jak jde první týden? U nás dobrý.. my máme po zbytek týdne jen pět hodin, tudíž do třičtvrtě na jednu:) Takže super. No a jelikož jsme na nové škole tak máme i nové učitele, kteří jsou přesto bombový. Dneska jsme měli psolední hodinu první hůdebku s panem učitelem M. to byla sranda. :D Sedl si na svoje křeslo za stolem a žádné ,,já jsem pan učitel bla bla bla a budu vás učit na hůdebku" a podobný kecy.. sedl,pozdravil,chyběla mu třídnice takže Kája ještě letěla pro třídnicu a pak začal : ,,Já vím, že jste zvyklý z jiné školy na jinou hůdebku a že nevíte jak já učím, ale to mě je srdečně jedno.. vy se přizpůsobíte." Nejdřív jsem měla strach,ale pak už byl v pohodě. Dokazoval nám, že hv je ve skutečnosti spojená se všema ostatníma předmětama, třeba počítání not -> matematika, občanka -> hymna, chemie a fyzika -> mutace,rytmus.. a tak.. prostě fakt to odůvodnil. No,tak jsme zpívali:) Jsem v prvním hlase :D a nejspíš budu zpívat s Honzou,takže to bude v cajku:) A pak to zabil když řekl se někdo zeptal, co má s hůdebkou společnýho volba povolání a on : ,,volba povolání v podstatě není předmět,je to jenom nějakej paskvil kterej nějakej blb přidal do osnov" prostě nejvíc jsme se nasmáli. Jen říkal, že on na tom lpí,takže jestli jsme někdy slyšeli,že hůdebka je oddychovej předmět,tak jsme se zmýlili a od teď budeme mít mnohem radši třeba matiku,ale že to přijde.. a jestli chce někdo z hudebky jedničku tak se bude muset extra snažit, takže mazec. :D A jinak je to všetko pohoda. :) Zatím jsme ještě neměli matiku,zítra už se bude učit, ale já nejsem ve škole takže flákanec. :D No.. a pak, mluvila jsem na webce..hádejte s kým. A musím se přiznat,dost to se mnou zamávalo, protože z něj vypadlo, že kdybych mu tenkrát na pláži řekla ano nezasnoubil by se a vzal by si mně. :) :D Samozřejmě by to nikam nevedlo,ale tak jako prostě hrabe vám z toho:D No a dál nevím.. co u vás? Jaký byl první den? Jaký vůbec byly všechny ostatní dny? Co učitelé a děcka? My máme dva nové žáky, jeden kluk jedna holka, ten kluk je naprosto kůůůl:) a hraje na kytaru a ta nová zpívá a hraje taky na kytaru ale teda tak vymaštěnýho člověka jsem v životě nepotkala. :D Fakt nevím, jestli je ta holka vůbec v pořádku,nebo jestli není uplně vymaštěná..třeba je postižená,fakt nevím,ani nevím jak bych ju měla popsat,ale prostě ona je uplně blbá...uvidíme co bude.:)
No a klucííí super. :) A už nevím co bych měla psát,tak se mějte fajn, za měsíc podzimní prázdniny a páááčko! :)
SS :) Baruš

Já vám dám netěšit se do školy vy parchanti!! :-D

2. září 2012 v 23:30 | Baruš |  ..my craps..
Nesmyslný článek? Vo tom žádná züppe! :D

Ahoj! Tak už zítra to vypukne.. a víte co? Já se i těším! :) Z matiky jsem se sice nebyla schopná za CELÝ prázdniny naučit ani hovno,ale víte co? Byly to ty nejlepší prázdniny mého života. Evet evet evet! Takže dejte pokoj s podělanou školou,protože víte co? Máte se na co těšit.. žijete! Život jde dál ať se děje co se děje.. zase budeme aktivní,zase budeme muset chodit brzo spát,dělat úkoly, učit se.. budou testy, bude to zase náročný.. ale život je prostě náročnej. Je to těžký.. někteří lidi jsou na intru a mají to naprosto luxusní ! (Třeba Kristl a Paťle který mě s tím fakt serou :D :D <3 ) Někteří ale taky musí do práce.. a řekněme si to narovinu,chodit do školy je lepší než do práce,buďme rádi za to, co je dokud můžeme! A víte proč? Protože Vánoc se dost možná nedožijeme kvůli konci světa. :DD Málem jsem na to i zapomněla. Ale lidi... já jsem za to ráda.. sice je fakt, že by se hodily roční prázdniny protože když je něco naprosto dobrýho,utíká to rychle, takže by pak bylo zase léto a napřiklad já bych mohla znovu do Turecka. :DD Ale nebýt té proklaté školy, nepotkala bych svoje nejlepší kamarády! <3 takže dejte pokoj s tím, že škola stojí za nic.. dejte pokoj s tou větou : ,, těším se akorát na lidi" hayir hayir hayir! Vy se totiž děcka (i když to nevíte) těšíte i na učení! Protože jinak by byla nuda! Popravdě já, třeba když se bavím s mladšíma lidma a oni řeknou : ,,my končíme o půl jedné" já jsem ráda za to, že se můžu chlubit tím : ,,my ne.. my končíme o půl čtvrté a včera jsme brali rovnice". Můžu jim závidět, že mají volno brzo, ale proč?! Když vím, že já jsem si to taky prožila,když vím, že oni to budou mít těžký stejně jako jsem to měla, nebo mám.. já. Proč?! Já se tím, že jsem přišla domů ve tři a ne v jednu ještě pochlubím! Zatímco mi kamarádka řekne, že byla venku, závidím jí ale přeju jí to a dokonce jsem ráda za to když můžu říct : ,,já ležím v knížkách" protože víte jakej to je pocit, když vás učitel potom vyvolá k tabuli a řekne za jedna? Víte co to je za pocit? Víte! Protože je to nádherný pocit..! Víte, jakou jsem měla radost z toho, když jsem se dozvěděla že z té matiky nakonec nepropadnu?
Znám spoustu lidí, kteří teď taky dělali zkoušky z matematiky a z jiných předmětů.. a nezvládli to. Ale já..já jsem to zvládla. Můžu na sebe být hrdá a vím to. :) Proto i když jsem na to přes prázdniny nesáhla, sáhnu na to zítra.. i pozítří a bude to lepší a lepší. A víte co ještě? Čím víc budete mít učení.. čím víc se budete učit, nechávat se ve škole vyvolávat sami od sebe a nebudete čekat až to udělá učitel.. tím víc vám to bude utíkat.
Třeba já.. když jsem měla ten zkouškový týden, každý den jsem měla písemku z matiky na dvacet minut, víte.. jak ten týden rychle utekl? Byla jsem hodně nemocná..to ano, ale ty poslední týdny co jsem se i přes nemoci opravdu snažila chodit do školy abych si to dala do pořádku,utekly ty týdny mnohem rychleji než všechny jiné které jsem trávila s horečkama v posteli. Nebuďte blbý, využívejte toho...
Bude to utíkat a zase tu budou prázdniny. Příští prázdniny si ale dávám bacha i já na to, jak to bude utíkat a přísahám, že to bude pomalejší! A víte co ještě? Sakra jsem hrdá na to, že chodím do školy, že jsem jaká jsem, že mám kamarády a rodiče takové jaké mám a hlavně,.. i když to nerada přiznávám, za tu pitomou kurevskou učitelku co mi ničí život ! Protože až budu na střední a budeme probírat rovnice, nebo něco, co jiní zapomenou : ,,já řeknu, zlatá 'piča"
Nemluvte o tom ve stylu : ,,sakra zase škola." mluvte ve stylu :,,budu zase chytřejší.. tenhle rok bude pecka!"
A taky že bude! O tom žádná! ;)
A víte co ještě? Když se řekne věta o škole, "těším se akorát na lidi nebo na tu srandu", já to vidím tak, že pro vás ty děcka asi neznamenají tolik co tvrdíte,nebo si myslíte.. když se na někoho těšíte, je to o tom, že je fakt chcete vidět! Chcete je vidět? Zvedni ten telefon do prdele a zavolej! Víte co? Kdyby se ve škole neučilo a byla tam jenom sranda s děckama, nemuselo by se do té školy vůbec chodit.. -> to já jen tak, že to není o děckách (je,ale ne tolik) ale i o všem ostatním.. ;)
SS
evet = ano, hayir = ne, züppe = kámo