Srpen 2012

Adiós, vacaciones!

31. srpna 2012 v 2:54 | Baruš |  ..my craps..
Tak zase za deset měsíců. :)
Já za sebe můžu říct, že jsem si prázdniny užila na maximum :) Co na maximum, NAD maximum. Prožila jsem si spoustu týdnů s kamarády, našla si letní lásku, prožila si jak to je když víte, že se líbíte i někomu jinému, než tomu jednomu. :)
Řeknu vám to narovinu:) Na školu se netěším,ale vím, že to zase uteče a prázdniny budou znovu, i když to uteče stejně jako všechny prázdniny.. Nevím, proč to tak utíká a vážně mě to štve,ale všechno jednou končí. :) Těším se na příští prázdniny už z toho důvodu že vím, že tam zase poletíme, ale popravdě, na co se to vlastně těším? On tam nebude a i kdyby byl, takovýhle 'vztahy' jsou na hovno a já bych tam stejně zůstat nemohla. :) Zase odbočuju,sakra!
Abych byla upřímná tak užít si pořádně nějakou tu dovolenou, to by to muselo trvat aspoň měsíc, nebo celé prázdniny. Příště prostě aspoň na dva týdny! :)
S matikou jsem za prázdniny moc nepohnula, ale já to dám. Jsem zvědavá jak to bude až to zase vypukne:) Každopádně za tyhle prázdniny jsem nehorázně ráda a tak hrozně vděčná..! Všechno vyšlo podle mých představ. :) Ale hlavní věc.. přesvědčila jsem se o tom, že mám super kamarády, o které bych nechtěla přijít a nebýt jich, složím se. I když jsou ode mně daleko vím, že jsou připraveni mě vždy podržet, stejně jako já je a to je něco úžasného. :)
Co víc ještě říct? Mám důvod těšit se na další letní prázdniny, které tentokrát už OPRAVDU zpomalím! Ale taky i na ty vánoční a velikonoční a jarní a spoustu dalších prázdnin které ještě nastanou.. mám důvod těšit se i do školy, protože je to nová škola a třeba tam potkám i nějaké normálně-nenormální lidi jako jsem já. :D Ale hlavně vím, že mám krásný život !
A teď vám něco povím, tenhle článek stojí fakt za zlámanou grešli,protože jsem se snažila psát normálně a to mi nejde,ale přepisovat to nebudu, protože nevím, co jiného bych ještě mohla napsat. Jen to, že se můžeme těšit na další prázdniny!!! A ty tentokrát vážně zpomalíme.:) Mě teď čeká tak napůl zlomový rok mého zatím života a já doufám že to zvládnu. :) A ještě něco! Neužívejte jen prázdnin, ale celého roku! Života se má užívat a ne ho jen prožít.
Užijte si poslední víkend, protože už se dá brát jako poslední prázdninový.
SS <3 Baruš

Türkiye :)

29. srpna 2012 v 17:55 | Baruš |  Fotky
Úžasná dovolená plná krásných zážitků a vzpomínek. :)

Ty háájzle tak už vypadni z mojí hlavy prosím! :-D :)

26. srpna 2012 v 1:10 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj! :)
Abych byla upřímná, tak se mi nechce nic psát.. v žaludku hořím a chce se mi spát. :D Takže se zvedám a jdu do postele. :) Jen jsem vám chtěla říct pár novinek, dnes, vlastně včera jsem přijela domů. :) Miroušek s rodinou měli cestu do Prahy tak mě taky nabrali, týýý vole my jsme normálně za půl hodiny měli najetejch 70km! :D Za hodinu jsme byli v Praze, borec on prostě. :D Nedivím se, že má auto furt u strejdy na opravě když jezdí jak hovado. Tasov - Brno on dává za dvacet minut tak ty vole... :D A jinak nevím. Začala jsem dělat překlady na karaoketextech a budu se hlásit na roční kurz nějakýho jazyka,ale přemýšlím nad jakým, já chcu na turečtinu,protože přiznejme si, je to úžasný jazyk:) Potom na španělštinu, jelikož toužím španělsky umět už nějaký dobrý tři roky a nakonec ruštinu, protože se mi nelíbí ale v životě se mi hodí.. A teď,babo raď! :D
Jinak koukám, že jsem vám slíbila ty fotky z Turecka. :) :D Taky budou..všechno bude. Tak se mějte famfárově a pozor,poslední týden prázdnin tak nebuďte blbý a valte si to užívat!
SS ♥

Odláskovávací kůra..:)

19. srpna 2012 v 19:18 | Baruš |  ..my craps..
Ahoj !
Mám tu krátké 'oznámení' které se týká toho, jak si užívám zbytku prázdnin a sluníčka v Tasově. Takže mě tu nečekejte. Nebojte se..všechno ale bude! Mějte se krásně , pa.
SS <3

*Má láska k tobě je silnější než kdy dřív, ale v mém srdci vím, že nikdy nebudeme spolu*

14. srpna 2012 v 0:40 | Baruš |  ..my craps..
Co je horší: Nikdy nepoznat nebo poznat a ztratit? → Noo co myslíte?
Tento víkend byl naprosto úžasnej. :)
Mám okolo 350-ti fotek které jsme s holkama nafotili za jeden den. :)
Bylo to strašně úžasný, Týnuš mě dokonce zvládla i rozbrečet. :D
Byli jsme v P. a spali jsme tam z pátka na sobotu. No..moc jsme toho nenaspaly,dělaly jsme tam s holkama spíš pěknej bordel. :D Druhej den pak ten starej děda co bydlí naproti říká : ,,To jste vy co jste mě v noci nenechaly spat?" :-D tak jsme se omluvily a on říkal, že to nakonec zaspal a že když slyšel ten smích tak říkal že je to v pořádku. :D No a sousedka vedle nás taky, ať příště ztlumíme recidivu. :D Popravdě nevím co to zanmená ona to říkala. :D
No..užily jsme si to na maximum a já jsem hrozně moc ráda, že ty holky mám, protože jinak bych to asi nezvládla.. ten týden s Tess tady v Praze tomu taky hodně pomohl,popravdě..dostala mě z nejhoršího a já si jí za to strašně vážím .. Tak se pozná pravý kamarád,neopustí tě v těch nehorších chvílích :)
A už dost psaní,teď pár fotek. :)

Aktuálně:)

9. srpna 2012 v 19:14 | Baruš |  Fotky
Včera jsem ho viděla na webce. :) Už to není tak hrozný,ale pořád to bolí..:-/ + valí na vojnu,ten Osud je taková svině!:-D nebo já nevím kdo o tom rozhoduje ale rozhodně bych tomu někomu dala do držky! a jak se máte výýý? Co nového? My zítra valíme pryč a vrátíme se až v pondělí nebo v nedělu,takže fotky z Turecka očekávejte až někdy v úterý pokud je chcete. :) Já už se budu muset začít pomalu učit tu matiku,jsou to tři knížky takže mám co dělat...rozhodně se po zbytek prázdnin nudit nebudu. . .
SS <3

Tak jsem si zavolala do rádia. :-D

7. srpna 2012 v 21:50 | Baruš |  ..my craps..
Čauky!
Tak co jak si užíváte prázdniny? Já jako vždycky na maximum.. jinak to ani dělat nemůžu protože ..no,kdo četl můj článek o Turecku ví proč. :)
Nebudu psát zbytečný kraviny,protože na to není nikdo zvědavej a mě se nechce. :D
Popíšu akorát dnešek, byly jsme v kině na Líbáš jako ďábel a bylo to naprosto super:) Mamka s Věruš se smály skoro furt a jednu chvilku nebylo nic jinýho slyšet jen jak se hrozně smějou. :-D
Ale bylo to fakt boží, Holubová tam hrála naprosto skvěle, takže já za sebe doporučuju!
Mimochodem,co jsem vám neřekla, mám tu Tess, už asi týden nebo jak dlouho..:D
No a cestou zpátky jsem volala do fajn rádia!! :D Ty vole klepaly se mi ruce, měla jsem je spocený úplně durch,takže telefon taky jak kdybych ho strčila pod vodu. :D Ale bylo to dobrý, slyšel to i taťka kterýmu jsme volali ať si zapne doma rádio. :-D Mluvila jsem s tou Luckou,netrvalo to ani tak dlouho jak jsem si to myslela, byla jsem ve spojení s ňou asi do tří minut, to jsem čekala že bude horší.. no a tak nejdřív jsem mluvila jenom s ňou a pak mě přepojila do éteru, prej vydrž chvilku na telefonu než dohraje písnička a já tě přepojím do éteru,tak jí říkám ,,ježiši hlavně to nedělejte" :DD no a já když dělám něco z čeho jsem nervózní tak trpím rychlým mluvením:D a ona že prej bych mohla trhnout rekord v rychlým mluvení..:D no jo to su celá já...:D takže kdo dneska večer poslouchal fajn rádio a slyšel "třista-třicet-tři stříbrných stříkaček" tak to jsem byla já..:DDD
No a ještě předtím,po tom kině jsme byly na Ha. a mamka měla svoju náladu a zase raplila no a šel borec s kraťasema na kterejch byly palmy a ona : ,,Věruš běž za ním a zeptej se jestli si na ty palmy můžeš vylézt a zkontrolovat jestli už rostou banány.." :-D :-D :-D No byly jsme z ní mrtvý. :D

Tak se mějte úžasně a užívejte prázdniny pa!!
A otázka : Chcete fotky z Turecka nebo ne? Já abych se zbytečně neotravovala s přidáváním :D