Bratrská láska :)

30. dubna 2012 v 3:14 | Baruš
přednastaveno

Podle mě je naprosto úžasný jak by se jeden pro druhýho nechali zabít,jak moc se mají rádi že jdou kvůli sobě i do pekla... Tohle video ukazuje jak hrozně je láska důležitá a jak moc pro určité lidi znamená,protože většina lidí si toho neváží.
Škoda že to není realita. Jelikož by to takhle mezi lidmi mělo vypadat, ať už jsou pokrevně nebo nepokrevně příbuzní,měli bychom se k sobě chovat hezky. :) A asi proto mě to tak dojalo,že ve filmech a seriálech je lásky spoustu,ale u nás ve světě to tak není.
Třeba moje mamka a její kamarád, sice nejsou pokrevně příbuzní ale udělali by pro sebe první poslední, a podobné vztahy má i s jejím bráchem, ale táta? Se svojí sestrou se nebaví, protože....vlastně ani nevím proč, teda tak nějak to vím,ale nedokážu to vysvětlit. No a s jeho bráchem,sice spolu vychází celkem dobře ale většinu jeho života ho jen využíval. A to jsou bratři.
A kdybych vám měla sdělovat,jak se k mamči chovala vlastní matka,asi by jste tomu nevěřili. :)
A proto si myslím, že rodina není jen být, jak řekl jeden borec z filmu : 'stvořena ze stejnýho péra' ale z určité lásky a důvěry jeden k druhému.
Nejdřív jsem měla v plánu sem jenom šoupnout to video a napsat k tomu ,,dostalo mě to" a to je taky pravda,ale nevím proč,měla jsem potřebu tohle napsat.
XOXO ♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama