Bez mobilu..

14. února 2011 v 21:42 | Baruš |  ..my craps..
Ukradli mi telefon..

Zdravím :) Dnešní den začínal jako každý jiný, nudně.. až na to, že jsem nešla do školy, protože jsme s mamkou onemocněly tak jsme šly k doktorovi, vstávala jsem okolo jedenáctý (doktorka tam byla až od jedný) pak bylo prostě něco, záchod,hygiena, snídaně.. to nemusím popisovat ne? :D Odcházely jsme s mamčou asi tak okolo půl druhý, přišly jsme do čekárny, která byla až přeplněná, takže jsme šly k mamčiný doktorce, (je to hned naproti ve dveřích) no jenže tam taky asi 17lidí. Tak jsme si řekly, že zajedem do Šestky (takové "obchodní centrum" :D) pro nějaký pečivo a tak, a pak se tam vrátíme. Vešly jsme tam a samozřejmě jsem viděla velký nápis New Yourker a žlutou ceduli ve výzole SALE :D No takže jsem se asi 10minut snažila mamku přemluvit, jestli bych si tam mohla vyzkoušet to tričko, protože bylo skvělý :) Tak se mi to nakonec podařilo, vešly jsme tam, nakupovaly jsme a nakupovaly xD
Měla jsem s sebou takovou pěknou bundu od Pumy, daly jsme za ňu asi 2 000. Byla nejskvělejší :) šusťáková,oboustranná,teplá, prostě dokonalá. :) Jsem si vybrala asi troje rifle (žádný z nich jsem si nekoupila mimochodem :D) a šla do kabinky, a asi půl metru od těch kabinek jsou takové ty kulaté věšáky na oblečení, já jsem byla v kabince a zatím mamce podávala vyzkoušené oblečení. Jak jsem jí podala všechny tři rifle a dooblíkavala jsem se.. říkala jsem už, že jsem měla v kapse od bundy telefon ? :D Ne? Tak teď to říkám. xD  - a mamča šla odnést zbytek věcí zpátky tam, kde to vzala. Ještě jsem se nezmínila, že se okolo nás pořád pohybovali tři kluci, věk tak 18-25, spíš vysokoškoláci, pořád se po nás dívaly. No a my potom aniž by jsme si to uvědomily jsme šly asi o metr a půl dál, kde jsme se dívaly na trička. Na bundu jsme ani jedna z nás nepomyslela, když jsme měly hotovo přišly jsme k pokladně, zaplatily jsme, ještě jsme se dívaly na narámky a tak. Viděla jsem tam takovou legrační hovadinku, byl to vlastně řetízek a na něm byly sluneční brejle. :D Jen ty obroučky. No a když jsme odcházely tak já mamce říkám, že jsem tam nechala bundu, a že si pro ni dojdu, přišla jsem tam a bunda v prdeli, tak říkám ,,mami prozvoň mě" prozvonila mě ale telefon samozřejmě mrtvej. Tak jsem tam asi dalších deset minut pobíhala a hledala bundu. Pak se mě ten prodavač zeptal, jestli hledám něco kontríktního, řekla jsem mu, že jo a že to je moje bunda. ,,A jak vypadala?" Zněla jeho otázka. "Taková černá s bílýma pruhama a velkým bílým nápisem PUMA" A víte co mi řekl? Že prej si ji asi 5 minut před tím odnesl nějaký starší pán. Takže jsme potom s mamkou volali ochranku, to jsme je ještě požádaly, jestli by jsme mohly nahlédnout do bezpečnostích záznamů, dívala se tam nějaká prodavačka, ten chlapík z bezpečnostní služby nám poradil, ať zavoláme na policii. Z bezpečnostních záznamů se zjistilo, že ten chlap byl v úhlu, kde to kamera nemohla zaměřit. No takže zbytek dne jsme strávili i s taťkou na policajtech..

Dobrý co? - takže jsem zatím bez telefonu, což je hrozný, protože já jsem bez mobilu jak bez ruky. A to je telefon za 7 tisíc, k tomu ho mám ještě sotva 4 měsíce takže jsem docela v šoku no..


Omlouvám se za chyby, ale nějak vůbec nemám náladu na to je opravovat. Chápejte.

Jinak výsledky ankety hollywoodlife.com vypadají takto:

zdroj: hollywoodlife.com
Docela se to vyrovnalo, což je dobře, protože Rob šel o 10% dolů. :)
Ještě jsi nehlasoval/a? Tak neváhej a hlasuj tady.


zdroj : here
 


Komentáře

1 Enii* Enii* | Web | 15. února 2011 v 11:49 | Reagovat

Fůůj! Bléé.. ani to sem nedávej. Hnusnej Rob!

2 ♥°T€s$°♥ ♥°T€s$°♥ | Web | 15. února 2011 v 14:00 | Reagovat

máš u mš ty avatary :)

3 McCaslin McCaslin | Web | 15. února 2011 v 15:01 | Reagovat

Tak to mě mrzí.. Prostě ty lidi nechápu! :/
Nakopat je leda tak..

4 Kikusa Kikusa | Web | 18. února 2011 v 20:28 | Reagovat

tak to si mala nezvyčajnýdeň...mne sa také veci ešte nestali :D

5 Paťůůl ♥ Paťůůl ♥ | Web | 22. února 2011 v 20:43 | Reagovat

Páni :/..Tak to máš pech jak sviňa.. :(..To ti nezávidim..Mě kdyby se tohle stalo tak mě mamča přizabije a taťka dorazí :(..

6 KaTHulle KaTHulle | 6. března 2011 v 11:49 | Reagovat

To je šílený ci se děje, ale tohle byla taky tak trochu vaše vina. Já si nikdy nedávám věci (drahý věci) někam, kde mi to vůže někdo vzít. A už vůbec tam nenechává telefon (kterej je drahej).
Taky sem byla okradena (v prváku) a to někým ze třídy, protože mi z batohu vytáhli telefon a peněženku (peněženka ve které bylo asi 20 Kč :D se nenašla, ale telefon - protože ten mobil je totál rozkřápanej a když se s ním malinko hejbne tak se vipne a mám tam pin takže vytáhli jen paměťovku (která by stála taky asi 20 Kč, protože to byla taková ta s malou pamětí - věšlo se mi tam snad 7 písniček, ani ne :D) a telefon hodili do koše na záchodě ... telefon mi potom předali druhej den)

A potom mě okradli teď o velkejch rázdninách. Byli jsme s holkama "Venku" a fotili jsme se. A připojil se k nám jeden kluk, kámoška ho znala tak sem si říkala "to bude v pohodě", ale potom mi volala mama a já se trochu vzdálila od kabelky. Na to on ji vzal a začal se v ní přehrabávat a vyhazovat mi věci, hned sem hovor ukončila, ale to už měl mou peněženku asi v kapse a říkal že musí jít ... Když sem si věci dávala zpět tak ta kámoška která ho znala řekla "Máš tam všechno ? Jeho brácha je strašnej čórka." a zjistila sem že nemám peněženku (bylo v ní ani 500Kč), ještě sem za ním utíkala, ale neviděla sem ho ... Hned sem zavolala policii, zažila sem "honičku v policejním autě" protože jsme toho lupiče potkali na cestě ...
No a na policii jsme seděli asi 3 hodiny šílený, nakonec ho přivedli vyslíchali ... Potom sem šla vypovídat já a holky (kámošky) až druhej den. Peněženku i s penězma mi vrátili.
A toho kdo mě okradl potkávám pořád poslední dobou ... šílený ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama