Srpen 2010

Statistika nula celá pět

31. srpna 2010 v 22:10 | Barush
Navstevnost za minuly tyden (23.8. 2010 - 29.8. 2010) je:

Pondeli: 20
Utery: 12
Streda: 6
Ctvrtek: 5
Patek: 12
Sobota: 8
Nedele: 5

Celkem: 68

Nic moc teda no :D Ale i tak vám moc děkuju ♥
tak zatím pápec :)

Beník v trávě - druhá várka

31. srpna 2010 v 9:00 | Barush

PŘEDNASTAVENO


Ahojky!
Mám tu pro Vás další várku kterou jsemsi včera večer připravila.. :)
Jinak večer napíšu článek na rozloučení s prázdninami :)
Tak zatím papec ♥

P.S. : Fotky jsou skoro stejné jako u první várky :)

Beník v trávě - první várka

30. srpna 2010 v 13:00 | Barush
Ahojky! :)
Mám tu rpo Vás připravenou první várku Beníka jak leží v trávě a zítra přidám nejspíš třetí várku "Co já fotím" Protože to nejdřív musím nafotit :D :) Tak příjemnou zábavu :-))

beník1

Co já fotím 02 - Houba

29. srpna 2010 v 23:05 | Barush
Ahojky! :) Mám tu pro vás další várku fotek ale pro změnu houbu :)nebo spíš žampion :-))

Můj malej Ňufíček ♥

29. srpna 2010 v 12:45 | Baruš |  Fotky
Beníček Ňufíček :D


Návrat po krátké době :D

28. srpna 2010 v 3:56 | Barush |  ..my craps..
křeček xD

Ahojky čumilové! ♥

Takže.. bavila jsem se s jednou osobou na icq a ta mi promluvila do duše a řekla mi, že blog je součást mého života.. a je to tak.. bez blogu bych to sice vydržela ale bylo by pro mě těžké se s tím vyrovnat.. Nevím jak vy, ale ke mě prostě blog patří a já bych se ho nerada vzdala jenom kvůli svým psychickým problémům s několika lidma v mým životě.. ale pořád mám u sebe oporu a jedna z těch opor je blog :-) proto jsem se rozhodla s blogem pokračovat. :)Taky by mě zajímalo co si o tom myslíte :) Co by jste chtěli na blogu new? Co vás hodně zaujalo a co by jste tu chtěli mnohem častěji? :) Já se snažím to trošku promýšlet a přemýšlet nad tím, co by bylo pro blog i pro vás nejlepší.. ale záleží mi i hodně na tom, jak se to bude líbit vám a všichni byste měli vědět že každý váš komentář mě potěší u ♥ :D :)) Prostě blog patří do mého světa :))

Tak se prosím vyjádřete a upřímně mi řekněte co si o tom myslíte :)

řžý
Nemyslím fotku xD ale článek :) I když tu můžeš okomentovat taky :D

Začínám přemýšlet..

23. srpna 2010 v 15:35 | Barush

!!Důležité jak pro mě, tak pro všechny aktuální Affs!!

Ahojky, už tu skoro 40min. sedím, čumím do blba a přemýšlím.. posledních 20minut jsem věnovala tomu, proč jsem vlastně měla přes prázdniny pozastaveno? Abych pro vás mohla fotit a tak.. jenže ten týden který měl vyjít bohužel nevyšel.. s holkama jsem nemohla nafotit fotoromán, tudíž ani nebude.. s kámoškou jsem ale udělala jednodílný horor který se tady snad v nejbližší době objeví, ale nevím jak to bude vypadat, protože se to fotilo v noci a foťák byl vybitej xD takže se to fotilo mobilem bez blesku a já nevím, jestli na tom bude vůbec něco vidět.. kdyžtak bych to napsala jako povídku.. všechno mě mrzí, ale poslední dobou mi to prostě nevychází.. přemýšlím nad tím, že bych si dala prostě do neurčita pozastavení od blogu.. vím, že ten srpen nebyl nejlepší protože jsem si užívala prázek xD ale teď prázdniny už pomalu končí a já začínám přemýšlet nad tím.. kdo vlastně jsem, co bych chtěla dělat a jestli to s blogem má vůbec ještě nějakou cenu..... nevím co mě to poslední dobou napadá.. ale asi na čas s blogováním uplně skončím, přestává mě to bavit.. mimo fotorománů,bleskovek,návodů a tak mě nic moc nenapadá a proto se budu snažit vymyslet něco jinýho,originálnějšího,lepšího.. Mno uvidíme.. Zatím chci všem SBénkám oznámit, že NEBUDU obíhat.. vynechte mě ze všech možných kontrol a berte to prosím tak, že jsem jakože zapsaná.. :)) Děkuju a doufám že to všichni pochopíte a kdo ne, bude si to muset holt přešíst ještě jednou xD

Nákupy a tak.. xDD

22. srpna 2010 v 18:05 | Barush |  ..my craps..
asd
z
Ahoj milánci!

Tak jakpak si užíváte poslední dny prázdnin? No teda ale řeknu vám, že to sakra rychle uteklo! :) Jinak jsem byla včera na velkejch nákupech oblečení tak vám semky potom hodím nějaký fotky x)) teďka půjdu oběhnou SBíí a musim si jít uklidit my room protože tady mám děsnej chaos xD nevim kam co patří a už vůbec nevim kde co mám :D takže všechno vytahat a přetřídit xD vysát a tak různě :D ne tohle už přeháním :D až takovej bordelář nejsem aby to bylo tak hrozný xD jinak co říkáte na fotky? Teda řeknu vám, že bylo celkem těřký na ten balkon vylízt protože jsem se celá rozklepaná bála že spadnu xD ale tak co bych pro vás neudělala že? :))

Tak se tady mějte a zatím papec po prázkách!! ♥

Your webmiss Barush která tě hrozně miluje! :D
Ne to je už ale sranda xDD


Náwštěwnost nula celá čtyři

17. srpna 2010 v 20:45 | Barush
Navstevnost za minuly tyden (9.8. 2010 - 15.8. 2010) je:
Pondeli: 40
Utery: 13
Streda: 5
Ctvrtek: 25
Patek: 63
Sobota: 32
Nedele: 19

Celkem: 197

Páni díky, moc si toho vážím ♥ akorát mě trošku mrzí ta středa no xD ale i tak vám moc děkujuuu ♥ mvr♥