Červenec 2010

Videjko

30. července 2010 v 11:00 | Barush |  Videos
Chrupčíííím ♥ TUDÍŽ - PŘEDNASTAVENO

Ahojky! Teď právě chrupčím v pelíšku a zdají se mi nádherné nenahradítelné sníky o Edwardovi xDDDD (ne kecám :D) ..mno dost řečí, včera jsem na netu našla moc pěkný video.. tak se juknite :)


Dess s Twilight

29. července 2010 v 22:13 | Barush
Ahoj! Takže, chtěla bych vám oznámit, že se tu nejdřív oběví new dess s Twilight. Proč zrovna s Twilight? Většina si teď myslíte, že jsem jen další zblázněná fanynka Roberta Pattinsona a Kristen Stewart a zkoumám na netu všechny možnosti jak se stát upírem. NE! Tohle není pravda nebyla a nebude, většině lidí se tenhle film strašně líbí, a mě taky.. Knížky Stmívání od Stephenie Mayerové (píše se to tak? :D :D) jsou strašně krásný a propracovaný, (děj) ..a i když jsem četla jen první dva díly moc se mi líbí, Nechci aby jste si mysleli že jsem další (s propminutím) pí** písničkářka xD film se mi líbí jako každý jiný. A proto, že mám dess s Twilight neznamená, že jsem další zblázněná fanynka. Taaaaaakže, to, že se vám nelíbí mi nevadí :D mě se to líbí.. :D

P.S. - Dess teprv bude jo? :D tak se neukvapujte xD
Jinak, udělá mi ho ne tak známa jako ostatní grafičky ,grafička Bari. Moc ti děkuju ♥

Leoš na sedadle v autě.. :D

29. července 2010 v 16:12 | Barush
Ahoj! :D tak jsem tu znova i s fotkama na kterých je leoš.. :))

leoš1

Kusovka 0.1

29. července 2010 v 8:00 | Barush |  Kusovky
PŘEDNASTAVENO - teď právě chrupčím v pelíííškuuuu a zdají se mi nádherné sny! ♥♥

Ahoj, mno ehm tak a máme tu první kusouku! :D By me.. není nijak zajímavá, prostě normální blbě upravená kusovka :D

Tak tady je :
ss
Nečekaná póza.. :D vůbec jsem nečekala že se něco takovýho povede.. :D jinak to vpravo, to černý :D tak to e Lenčina hlava :D

Leošek = Nemocen :(((

28. července 2010 v 7:50 | Barush |  ..my craps..
PŘEDNASTAVENO

Teď pravděpodobně spím :D

Ahoj! Chtěla bych vám tu popsat něco podobného co právě teď cítí můj nemocný kocourek .. :(
Jak to začalo..?

Když jsem přišla od sousedů a šla rovnou do obýváku ptala sem se mamky co je s Leošem a kde je, ona mi na to řekla že neví a že slyšela divný mňoukání se stodoly tak ať se tam jdu podívat.. když jsem vzala klíče a přišla do stodoly, začala jsem pískat aby leoš začal mňoukat a já zjistila jestli tam je. A přesně tak, byl tam, vzala jsem ho do náruče ale on celou dobu mňoukal a bolestivě syčel. Když jsem ho postavila na zem, nohu měl v lufťě a chodil jenom na tři nožky. Nemohly jsme se toho ani dotknout a tak jsem mamce navrhla ať s ním zajedem na veterinu, když mě ale mamka přemluvila že je to zbytečný a že se ještě musíme stavit k "sousedům" (pod kopcem :D) a vrátit jim klíče od pošty, promluvila si o tom mamka s kámoščinou maminkou a ta řekla že se z toho vylíže a ať to tak necháme.

Po pár dnech to začalo pořádně hnisat a opuchat.. a tak jsme mu to žiletkou nařízly a vatovou tyčinkou a pomocí kysličníku vyčistily a zavázaly. Byl hodnej a držel, jenže si to druhý den sundal.. pár dní byl v prdeli a trochu se to lepšilo, ale pak se to doslova zhoršilo. Packa mu začala modrat a opuchat ještě víc.

Když jsme se toho dotkli syčel a byl agresivní, mnohokrát sme se mu to snažili zavázat, ale on se nenechal.
A o pár dní později jsem mamku přemluvila na to, že je to hrozný a že s ním musíme na veterinu, tak jsme tam přijely a doktorka ho tam nějak mačkala a vyšetřovala. (není to dlouho co se to stalo) Nakonec mu píchla injekci a řekla že si ho tam nechá a večer ho vykastruje, vyčistí mu packu a vypláchne mu to antibiotiky. A tak se taky stalo.. Ráno jsme si přijeli pro vykastrovaného kocoura..

Léčba bude trvat dýl než půl roku. Je to tak týden co jsme s ním byli na tý veterině. Prý se to vyléčí, ale bude to delší dobu trvat a už nikdy nebude tak jak to s ním bylo dřív, ale bude žít. :)
Prý to bylo za pět minut 12. Kdybysme šli o pár dní později, hrozilo by amputování. :(

Ale bude v pořádku, to je hlavní, ne?

V celém článku najdete fotku napuchlé packy po našem vyčištění.

Kámoščin výtvor..

27. července 2010 v 23:42 | Barush
No takže ,tak si volám s kamí na skypu a bavíme se o upírech a všech nadpřirozených možnostech a existencích.. A pak ji napadlo že udělá vátvor se mnou a s Verčou. Tak si našla fotku a během pěti minut.. (přibližně :D nevím, možná 7 xD) vytvořila tohle :

8 polib prdééél kosůůům :D
Můj názor zní : Není to zrovna ten nejhezčí výtvor co jsem kdy viděla, :D ale na to, že to dělala sotva 10min. (čemuž nevěřím, určitě to musela mít nějak předpřipravené :D ..ona to tak tvrdí..) je to hezký, jen nevím proč má nejdřív "After" a pak "Before" Ale to je jedno.. mě osobně se to docela líbí.. už proto že je to tam tak nějak .. "nadpřirozené" :D a nejvíc mě zaujali ty oči... :) no posuďte sami :))

Jo a mimochodem, zmiňuji se na její přání :D -dělala to kámoška Monča- :)


Téma týdne .. Homosexualita

27. července 2010 v 22:56 | Barush
Ahoj! Máme tu další blogové téma týdne Homosexualita. Nevím sice koho to napadlo, protože mi to přijde jako téma týdne směšné.. :) ale i tak se vyjádřím.

Homosexualita je normální sexuální orientace. Každý člověk je prostě jinak orientovaný, všichni nejsme stejní.. Každý je jiný a každý se musíme od něčeho lišit. Já osobně si myslím že i homouš je  uplně normální člověk, znám spoustu kluků kteří jsou takhle sexuálně orientování a myslím si, že tyhle typy vůbec nejsou špatní, ale spíš naopak. Né že bych měla radši ty, co se tímhle způsobem orientují, nevadí mi a dokonce mi přijdou i povahově sympatictější protože nehrozí.. tedy hlavně u kluků.. :D že mi pomáhá a nakonec mě chce sbalit.. :D když to řeknu takhle.. třeba nechápu lidi, kteří někoho odsuzují za to, co člověk je. Přece, každý je nějaký a my všichni se od sebe vzájemně lišíme. O to jde. A my tomu stejně nezabráníme, tak proč ho kritizovat? Proč o něm mluvit tak a tak.. "Hele tamten je na kluky! No to snad není možný! S ním se nemůžu vbc bavit natož se na něho podívat!!" Nebo třeba : "Tamta poslouchá hip hop! No to ne a tamta je fanynka Justina Biebera, toho kteréna! Ne, nebudu se bavit s někým, komu se líbí tenhle teplouš!" A to je přesně ono. Někomu se tahle orientace hnusí, někomu ne. Někomu se zas líbí něco jinýho. Prostě..chci tím říct..že každej jsme jinej a proto nechápu proč je za jejich orientaci kritizujete. (někteří) Oni se můžou o nás bavit tím stylem jako vy k nim, třeba si o vás řikají to co vy o nich, co vy víte, třeba se jim taky hnusí HETERO. Co vy víte?

Ehm.. no tak jsem se maličko rozepsala a trvalo mi docela dlouho než jsem se dostala ke konci protože jsem přemýšlela nad tím, jak to mám napsat tak, aby to bylo aspoň maličko rozumný, možná tam navazuju zas na něco jinýho ale i to, k tomu patří.. a nejenom to.. :)

Smůla no..

26. července 2010 v 7:00 | Barush
Čau :)
Tááák bohužel, ale do soutěže se nikdo nepřihlásil což mě docela mrzí ale asi tady prostě nikdo neumíte krutě mluvit nebo jste tak strašně sobecký že jste to ani nezkusili.. :( :D :-)) No nic,jen říkám že soutěž je ukončená. Hlavně se na mě nezlobte po tom co jsem napsala.. ale mě to tak jen příde.. :)) Tak se mějte ♥


5 Leo rise aneb filmík

25. července 2010 v 21:55 | Barush |  ..my craps..
Ahoj! Tak jsem živá a zdravá.. :) koukala jsem na naprosto úžasnej film. :)
Jmenuje se Správně praštěný holky něco pro mě.. :) je to o takých holkách který se zamilujou do jedný kapeli jenže pak nastanou komplikace.. takový ty holčičí :D no prostě..tenhle film stojí fakt za to.. pokud se vám líbí filmy s Lindsay Lohan atd.. Tady je jedna písnička kterou jsem našla z toho filmu a naprosto jsem se do ní zamilovala.. :D poslouchám ju furt dokola a nemůžu se jí nabažit.. :))


Chvilka času..aneb..stěhování

25. července 2010 v 11:00 | Barush |  ..my craps..
Ahoj lidičky, tak jsem si na vás našla konečně nějakej ten čas :D je to na palicu...furt něco dělám .. buď je to stěhování a nebo něco jinýho.. kéž by měl den aspoň těch 32 hodin.. člověk by potom aspoň stíhal.. jenže takhle se pořád člověk jen honí a neví co má dělat dřív.. ještě k tomu se nevyspí dobře a nemá vbc na nic náladu.. takhle to je u mě.. a je mi to dcl líto protože pak nemám čas ani na ten blog a na kámoše no prostě vůbec na nic.. a to je blbý.. je taky doba dovolených a já se strašně moc těšííím až v srpnu nasednu do letadla a vyletím směr Tunis :)) kde se budu rochnit v moři a nemyslet na problémy který právě teď mám.. :) :(


Tak se tady mějte papa :)