Březen 2010

Leošek na Stole xDDD

31. března 2010 v 23:55 | Barush
Leošek byl na stole xD no prostě krutý :D
Click na C.Č.

Téma týdne .. Vánoce

31. března 2010 v 23:24 | Barush
Co si asi tak člowěk předstawí, pod pojmem Wánoce, třeba to, že to je ten nejhezčí a nejlepší den dětí, samozřejmě i dospělích... kdy dostanou plno dárku a je i wolno xD wečeří se štědrowečerní wečere, chodíme s tatínkem na procházku a díwáme se na náměstí na krásně swítící stromeček.
Toto jsou Wánoce, Wánoce jsou super, jsou super hlawně pro děti, pro dospělé ani tk moc ne... Proč?? Toť otázka.. Protože dospělí toho musí hodně udělat.. mamka musí třeba péct a wařit.. (i když to musí pořád :D:D:D ale... berte to tk, že tohle je wyjimečné), pak musí wšechno uklidit,udělat wánoční wýzdobu atd.. a to wše dá strašně moc práce..... nechci wám tím naznačit něco zlého jen... podle mě.. i když jsou wánoce fkt krásný a nádherný, a přesto wšechno, že i když jsem na rodiče někdy křičela, nebo si o nich myslela, bůh wí jaký wěci xDDDDD tak i přesto wšechno je mám moc ráda a Wánoce? To je ten swátek, který dokáže dokázat, a ukázat, že má člowěk oprawdu někoho rád. Protože na Wánoce mají být lidi spolu... a proto to je, nezáleží na dárkách,na tom jak to doma bude wyzdobené,jestli bude mít stromek čerwený swítidla a blikačky, a nebo jestli budou modrý xD na tom nezáleží... Jde o to, že Wánoce jsou ten nejkrásnější swátek na swěte.. a že lidi jsou na Wánoce spolu a Wánoce... jenom to slowo .... jen to slowo dokáže pohladit po twáři, protože...hned po tom, co to slowo wyslowíte, wzpomenete si na to, že Wánoce je to nejkrásnější,nejhezčí a nejúžasnější slowo... proč? Protože jste se swou rodinou,s tím koho milujete... :) a proto to je :)

Já už to prostě newydržííím ! :D

31. března 2010 v 22:59 | Barush |  ..my craps..
Ne! Tohle se prostě nedá wydržet! pořád jen: "Musíš ležet. Musíš ležet..." a pořád a pořád a pořád... to je už k newydržení toto :D už mě to pi..píííííííp :D fkt jako... já už ci bejt zdrawá!
Nejradši bych už tááákhle skákala :D
Widíte tu wýšku? neuwěřitelný!
Mňo a předstawte si to, přemluwila jsem mamku, že jestli můžu bejt aspoň na noťáskowi, já jsem tam bejwala aji tak xD ale to bylo wždycky na chwiličku, teď aji díky tomu, že už to není tk zlý a a už mě to tolik nebolí.. :D tk tady budu teď wíc..
A co wy ako sa máte?
Já teď už líp ale pořád ještě nic moc. Za hoďku si musim wzít antibiotika jžš no takže spát nepůjdu a počkám si :D když jsem w tý posteli :DDDDD doufám že neusnu! ale né že mě budete rozptylowat!
Ták já jdu něco přidáwat :D čekyte tu xDDDD a né že někam zdrhnete!

Nemocná :( bohužel.. :( :( :(

29. března 2010 v 14:53 | Barush |  ..my craps..

..Ahoj..
Tákže, mám tady pro wás nowinky, jsem nemocná :( mám angínu, bolí mě w krku a nemůžu mluwit... :( dostala jsem antibiotika a nějakej sprej kterej si musim šplíchat do pusy kwůli bolesti.. :(a musim pít majoránkowej (cibulowej) čaj ,takže blog tk na týden pozastawím ptž mi fkt neni nejlíp, omlouwám se Affínkům, že nebudu obíhat, a taky se omlouwám, že diplomky nebudou, teda, budou xD ale až mi bude líp, pže se na wíc fkt nezmohnu.. :( hlawně pro mě prosím hlasujte TŮŮŮŮ ...děkujiiii :-* MWR! :-* tak se mějte krásně :)) páčko :))
Waše Barush

Diplom nula celá jedna fOr mE xD

28. března 2010 v 19:25 | Barush
Je klásnej, děkuju moc!


Bleskowka nula celá dwa xD

28. března 2010 v 13:59 | Barush
1. Ahoy!
2. Jak je?
3. Jaký je u wás počasí? :))
4. Co budeš dnes dělat?
5. To je hrůza že už bude zas škola, co? :(
6. Co ceš na diplom?
7. Tak páááááá :D

:)) ..Opět beru pouze prwní tři... :))

28.března 2010

28. března 2010 v 13:51 | Barush |  ..my craps..
Achoj
Tak jak se máte?
Já uplně na houby, mám strašný bolesti w krku a nemůžu ani mluwit.. zítra pujdu asi k doktorowi.. :( :( doufám že aspoň wy se máte dobře... :)) hodím wám sem možná ešče jednu bleskowku a pro dnešek končím ptž mi fkt neni nejlíp.. :( Tak se mějte a paaa :))

Bloudáá :))) :D (twl :D to je jk Bouda :DD)

27. března 2010 v 23:35 | Barush |  Pixels.
Mizím spinkat :)) tak se mějte nádherně :)) krásné sny a ..........


Pixelky Barbie :D

27. března 2010 v 23:29 | Barush |  Pixels.